Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

kritika špatný start sezóny

Mourinho zuří: Nejsem spokojený s nikým, ani sám se sebou!

Frustrovaný Mourinho
Zdroj: AP
Frustrovaný trenér Jose Mourinho

Londýnská Chelsea neprožívá dobrý start do letošního ročníku Premier League. Nejprve uhrála jen bod se Swansea, ve druhém kole pak svěřenci kouče Mourinha padli na hřišti Manchesteru City 3:0. Právě portugalský trenér podrobil kritice vlastní řady. A neváhal přitom ukázat na konkrétní hříšníky. Nevynechal dokonce ani sebe

Jeden bod a hned pět inkasovaných branek je prostě moc. Plán fotbalistů Chelsea na obhajobu titulu dostává první trhliny na samém počátku sezóny a trenér José Mourinho to pochopitelně nevidí rád.Místo, aby kritizoval výkony rozhodčích, jak je občas jeho zvykem, namířil tentokrát studenou sprchu přímo do domácí šatny na Stamford Bridge. Nebál se dokonce prstem ukázat na konkrétní viníky. "Nejsem spokojený s nikým. Nejsem spokojený s formou Branislava Ivanoviče, Johna Terryho, Garyho Cahilla, Cesara Azpilicuety, Edena Hazarda, Cesca Fabregase a Nemanji Matiče," vypočítal dlouhý seznam hráčů, kteří by podle zkušeného kouče měli přidat.

 

 

Pak ale překvapil. Pustil se totiž i do kritiky vlastní osoby. "Ani já nejsem ve formě," přiznal. Chelsea jede tento víkend na stadion West Bromwich Albion a Mourinho se na duel svědomitě připravuje. "Chodím každý den do posilovny, abych si zlepšil fyzičku. Musím být při zápasech aktivnější, a tak potřebuju být v kondici," tvrdí. Jak moc to jemu i týmu prospěje, se dozví už při zápase třetího kola.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

   11:30

   Barcelona Spartan Race

   12:00

   Ultra Pirineu - Trailrunning

 • Nova Sport 2

  • 08:15 10:45

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   10:45

   Major League Soccer Highlights (12)

   11:15

   UFC Now (16)

   12:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   12:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   13:00

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

Celý Program