přestup posila pro united

Mourinho si mne ruce. Nejdražší přestup v historii je hotovou věcí!

Paul Pogba - José Mourinho
Zdroj: profimedia.cz
Paul Pogba - José Mourinho
Téma:

Už je to prý hotová věc. Fotbal bude mít nového nejdražšího hráče ve svých dějinách! Manchester United se po dlouhém vyjednávání podle zahraničních médií konečně dohodl s Juventusem Turín na přestupu Paula Pogby. United jsou ochotní za talentovaného záložníka vysolit rekordní sumu, více než 3 miliardy korun!

Pro náš tým je nepostradatelný, nebudeme ho prodávat. Takhle ještě nedávno mluvilo vedení turínského celku. United ale chtějí za každou cenu napravit bídnou sezonu a novému kouči Josému Mourinhovi chtějí splnit každé přání.


Proto Juventusu přistála na stole nabídka na největší klenot. Klub z Old Trafford původně nabízel za Pula Pogbu 100 milionů liber. To se ale Italům zdálo málo a nabídku tak odmítli s tím, že za třiadvacetiletého šikovného záložníka je to prostě málo.


United vzali tuhle zprávu na vědomí a přispěchali s ještě lukrativnější nabídkou, kterou navýšili ještě o pět milionů. Jak informují francouzská i britská média, tato suma se líbí i Juventusu a brzy by tak měl být transfer zpečetěn.Pokud bude platit domluvená částka 105 milionů liber (v přepočtu zhruba 3,4 miliardy korun), z Pogby se stane nejdražší fotbalista v historii. Prvenství dosud patřilo Velšanovi Garethu Baleovi. Ten přestupoval před třemi lety z londýnského Tottenhamu do Realu Madrid za 85 milionů liber.Francouzský klenot se může pomalu těšit velmi lukrativní finanční podmínky. V United má podepsat pětiletý kontrakt na s týdenním platem 300 tisíc liber, tedy necelých deset milionů korun. Ročně tedy jeho konto naroste o zhruba půl miliardy. Pikantní na celé věci je, že Pogba už na Old Trafford působil, legendární Alex Ferguson ho ale nechal odejít za směšnou sumu...Pogba všechno sleduje z dovolené v Miami, kde mu dělá parťáka další fotbalista Romelu Lukaku. Společně na chvíli vyměnili fotbalový trávník za basketbalové hřiště.


pha TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   21:05 01:05
   01:05

   Jorge Lorenzo - Válečník

   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:30 01:40
   01:40

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

Celý program