Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.7. 2016 11:17
přestup posila pro united

Mourinho si mne ruce. Nejdražší přestup v historii je hotovou věcí!

Paul Pogba - José Mourinho
Zdroj: profimedia.cz
Paul Pogba - José Mourinho

Už je to prý hotová věc. Fotbal bude mít nového nejdražšího hráče ve svých dějinách! Manchester United se po dlouhém vyjednávání podle zahraničních médií konečně dohodl s Juventusem Turín na přestupu Paula Pogby. United jsou ochotní za talentovaného záložníka vysolit rekordní sumu, více než 3 miliardy korun!

Pro náš tým je nepostradatelný, nebudeme ho prodávat. Takhle ještě nedávno mluvilo vedení turínského celku. United ale chtějí za každou cenu napravit bídnou sezonu a novému kouči Josému Mourinhovi chtějí splnit každé přání.


Proto Juventusu přistála na stole nabídka na největší klenot. Klub z Old Trafford původně nabízel za Pula Pogbu 100 milionů liber. To se ale Italům zdálo málo a nabídku tak odmítli s tím, že za třiadvacetiletého šikovného záložníka je to prostě málo.

Paul Pogba
Zdroj: profimedia.cz Paul Pogba


United vzali tuhle zprávu na vědomí a přispěchali s ještě lukrativnější nabídkou, kterou navýšili ještě o pět milionů. Jak informují francouzská i britská média, tato suma se líbí i Juventusu a brzy by tak měl být transfer zpečetěn.Pokud bude platit domluvená částka 105 milionů liber (v přepočtu zhruba 3,4 miliardy korun), z Pogby se stane nejdražší fotbalista v historii. Prvenství dosud patřilo Velšanovi Garethu Baleovi. Ten přestupoval před třemi lety z londýnského Tottenhamu do Realu Madrid za 85 milionů liber.Francouzský klenot se může pomalu těšit velmi lukrativní finanční podmínky. V United má podepsat pětiletý kontrakt na s týdenním platem 300 tisíc liber, tedy necelých deset milionů korun. Ročně tedy jeho konto naroste o zhruba půl miliardy. Pikantní na celé věci je, že Pogba už na Old Trafford působil, legendární Alex Ferguson ho ale nechal odejít za směšnou sumu...Pogba všechno sleduje z dovolené v Miami, kde mu dělá parťáka další fotbalista Romelu Lukaku. Společně na chvíli vyměnili fotbalový trávník za basketbalové hřiště.


pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:10 12:35

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   12:35

   Off-road Maraton (1)

   13:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   15:00

   SSC Neapol - Arsenal FC

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - AS Monaco

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:00

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   13:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   15:00

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   17:00

   Teleshop

   17:15

   Magazín NBA Action (29)

   17:40

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

Celý Program