Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

5 důvodů spokojená legenda

Motivace i krásné počasí. Tohle přinutilo Jágra zůstat na Floridě!

Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou
Zdroj: Profimedia / facebook
Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou

Brusle se věšet na hřebík nebudou a nechystá se ani návrat do Čech. Hokejová legenda Jaromír Jágr zůstává v zámořské NHL! Čtyřiačtyřicetiletý veterán prodloužil o další rok smlouvu na Floridě. Proč se rozhodl v klubu z Kalifornie zůstat? Tady jsou důvody, které k tomu slavného útočníka s číslem 68 vedly.

Lídr týmu. Marně byste hledali někoho, kdo v dresu Panthers nasbíral v letošní sezoně víc kanadských bodů. Jágr našel na Floridě elixír mládí a trenéři si toho pochopitelně všimli. Z Jágra se stal lídr týmu. A očividně mu to prospělo. Po boku o generaci mladších hráčů jako jsou Barkov a Huberdeau se mu daří lépe, než když mu bylo devatenáct. Podobný typ hráče Florida v týmu nemá.Motivace dovést tým dál než letos. Takhle vydařenou sezonu na Floridě už dlouho nepamatují! Právě nestárnoucí česká legenda měla lví podíl na tom, že Panthers vyhráli Atlantickou divizi a po dlouhé době postoupili do play off. I přesto, že vypadli hned v prvním kole, fanoušci i vedení mohou sezonu hodnotit jako úspěšnou. Jágr ale ví, že tým má na víc. To žene 44letého veterána dopředu. Znovu se pokusí dostat Floridu do play off, kde by rád došel dál než letos.Miláček fanoušků.
Jágr jednoduše táhne, to je bez debat. Kde hrál, tam se zvýšila návštěvnost. A na Floridě to také poznali. Zatímco loni nebyly výjimkou ani zápasy s návštěvností pod 10 tisíc, tak v letošní sezoně často stadionem Panthers znělo: "Vyprodáno!" Průměrná návštěvnost na domácích zápasech byla necelých 15 tisíc fanoušků. A svou zásluhu na to má i slavný útočník. Šéf Panthers se ostatně už dřív nechal slyšet, že Jágr fanoušky doslova pobláznil. Taková slova se mu musí dobře poslouchat.Slunná Kalifornie.
Jágr si tamní prostředí zamiloval. Aby také ne. Teplé počasí, všudypřítomné sluníčko, krásné pláže. Prostě pohoda. "Na Floridě se nám líbí," napsal Jágr na Facebooku k fotce s přítelkyní Veronikou a informací, že s Panthers prodloužil smlouvu. Olympijskému vítězi z Nagana se už prostě nechce nikam stěhovat. Na Floridě má všechno, dobrý hokej i krásné počasí.

Jaromír Jágr oznámil pokračování na Floridě
Zdroj: facebook.com Jaromír Jágr oznámil pokračování na Floridě


Spokojená Veronika. Nesmíme zapomenout ani na Jágrovu přítelkyni. I blondýnce Veronice se na Floridě líbí, což dokazuje svými pravidelnými příspěvky na sociálních sítích. Často můžeme vidět, jak se tahle mladá kráska opaluje nebo si prostě jen tak užívá. Ani Veronika by nebyla ze stěhování dvakrát nadšená.

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:00 14:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   14:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   14:30

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   15:00

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   16:45

   RunTour – Liberec

   17:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

 • Nova Sport 2

  • 12:00 14:05

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   14:05

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

   18:30

   UFC Now (17)

   19:20

   Hokejky pro Kluka Puka 2019

   19:35

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

Celý Program