Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

přímý přenos pohár ehf

Mostecké házenkářky vyzvou silné Italky! Už v sobotu ŽIVĚ na TN.cz

Zdroj: TN.cz

Fanoušci házené, zbystřete! Už tuto sobotu budete mít možnost fandit hráčkám Baníku Most v jejich snaze pokořit těžkou překážku. Ve 2. kole prestižního evropského Poháru EHF proti nim bude stát silný italský celek Cassano Magnago. Zápas budete moci sledovat v přímém přenosu na TN.cz 17. října od 18 hodin.

Stejně jako loni, tak i letos se dámský házenkářský klub ze severu Čech DHK Baník Most, nazývaný „Černí andělé“, zúčastní evropského poháru, ve kterém bude chtít potvrdit své zvučné jméno nejen v české házené. Černí andělé jsou totiž trojnásobnými mistry ČR, vítězi společné Česko-Slovenské ligy WHIL, dvojnásobnýmí vítězi Českého poháru a v neposlední řadě dobyl Most už i celou Evropu, a to v poháru Challenge Cup.

 

 

Letos se mostecký klub účastní poháru o úroveň výše – EHF Cup – a je nasazen přímo do 2. kola, ve kterém se střetne 17. 10. 2015 od 18 hod. s italským celkem Cassano Magnago. Sledujte tento zápas exkluzivně v přímém přenosu na TN.CZ!

 

I přes to, že tým Černých andělů se pro letošní sezónu hráčsky značně obměnil, cíle má stále ty nejvyšší – český titul, do 3. místa ve společné Česko-Slovenské soutěži WHIL a v evropském poháru přežít minimálně podzim. Tomu by měl pomoct i silný rozpočet klubu, který dosáhl – i bez mládežnické složky – přes 10 milionů korun.

 

17

Galerie: Mostecké házenkářky vyzvou silné Italky. ŽIVĚ na TN.cz!

Zdroj: DHK Baník Most

Mostecké házenkářky vyzvou silné Italky 6

Hodnocení:

 

Podle slov předsedy klubu Rudolfa Junga jsou Italky „hratelné“. Jestliže mostecký tým v evropském poháru přejde přes italský celek Cassano Magnago, v dalším kole by se střetl s ruským týmem Dinamo Sinara, loňským účastníkem Final Four. Ale nepředbíhejme.

 

Černí andělé jsou zvyklí na bohatou diváckou podporu. Během domácích zápasů je většinou podporuje vyprodaná sportovní hala, která žene Anděly hlasitě vpřed a vytváří tak skutečně pekelnou atmosféru pro nejednoho soupeře. Nenechte si ujít tuto házenkářskou událost, ve které za domácí tým nastoupí i několik českých a slovenských reprezentantek. Zažijte pekelnou atmosféru mosteckého publika, i když nebudete v Mostě!

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:45 17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   20:50

   Element (388)

 • Nova Sport 2

  • 17:00 19:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   22:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   23:40

   Major League Soccer Highlights (12)

Celý Program