Virtuální MMA

MMAasters E-League zná mistra! Kdo je nejlepší e-zápasník u nás?

MMAsters E-League
Zdroj: MMAsters E-League
Téma:

Český fotbal i hokej už do vod esportu zavítaly v minulých letech a nyní vyvrcholil i první esportový počin také v MMA. Tvářemi revoluční MMAasters E-League se stala dvojice Patrik Kincl a David Dvořák a právě ti korunovali v sobotu šampiona prvního ročníku.

Současná situace zamávala nejen se světem sportu, ale i esportu. Své o tom ví i kombinace obou odvětví MMAsters E-League, kterou v sobotu čekalo super-finále, do kterého se skrz předchozí kola probojovalo jen osm nejlepších hráčů. Finálový turnaj se totiž několikrát odsouval, kvůli aktuální problematické situaci.

 

Celkovým vítězem se stal nakonec hráč s přezdívkou Assasinaudithore, který dostal možnost v extra-final roundu zahrát si proti Patriku Kinclovi. Konečný neprohrál v play-off ani jediný zápas, ačkoliv se kvalifikoval až ze závěrečné třetí kvalifikace. 

 

 

Původně bylo datum SUPER-FINÁLE stanoveno před Vánoci, kvůli pandemii souvisejícím měnícím se omezením přišlo i několik omluvenek od super-finalistů. Ačkoliv většina z hráčů bojovala přímo na místě, konečný vítěz dorazit nemohl a hrál tedy ze Slovenska na dálku.

 

"Organizačně jsme nachystaní a věříme, že ani u gamerů nebudou žádné překážky k tomu, abychom náš první MMA e-sportový turnaj dotáhli do zdárného konce. Jde bez vyjímky o fanoušky bojových sportů a jsem přesvědčený, že pro ně kromě zajímavých cen bude odměnou i samotné setkání či měření sil s Patrikem a Davidem," vyjádřil se organizátor akce Vít Heral.

 

 

Všichni zápasníci v SUPER-FINÁLE si odnesli dárkový balíček produktů značky oblečení PitBulll West Coast, dvě vstupenky s roční platností na galavečer bojových sportů MMAsters League. Vítěz Assasinaudithore si za vítězství odnesl ještě VIP vstupenky a další odměny pro fanoušky MMA.

 

V exhibičním utkání s Patrikem Kinclem ukázal Assasinaudithore, že není klec jako klec a v té virtuální zkušený fighter tempo absolutně nestíhal. Obě hry tak Kincl prohrál 0:2 a pozval svého přemožitele na společný trénink, aby si to mohli vyříkat „z očí do očí”.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Calgary Flames

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

   11:15

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   09:00 10:45
   10:45

   Ligue 1 Highlights (32)

   11:40

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

   12:35

   Magazín evropské ligy (13)

   13:00

   Fotbal: Stade Rennes - FC Nantes

   14:40

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

Celý program