žádost o ruku

MMA zápasník Martínek udělal v USA životní krok. Přítelkyně řekla ANO

Michal Martínek požádal přítelkyni o ruku
Zdroj: Instagram / lenulepiaff / koláž tn.cz
Michal Martínek požádal přítelkyni o ruku
Téma:
MMA

MMA šampion organizace OKTAGON Michal „Černovous“ Martínek udělal obrovský krok. Před časem odletěl do USA, aby posunul svou kariéru zase o něco dál. Nakonec za velkou louží učinil životní rozhodnutí. U Grand Canyonu požádal svou partnerku o ruku.

Zápasník Martínek je s partnerkou Lenkou relativně krátkou chvíli. Ale jak sám napsal: „Vím, že ona je ta pravá a není potřeba na nic čekat.“ O radostné zprávě informoval své fanoušky na sociální síti. „Přál bych každému najít to svoje štěstí a parťáka, jako jsem našel já,“ pokračoval v příspěvku o jeho životním kroku.
 

Lenka svému šampionovi řekla ano. „Ano jsme spolu chvíli, ale to neznamená, že to není pravé. Čas nehraje roli a jsme jen já a on. Vím, že chci kráčet celý život po jeho boku. Takže jsem řekla YES,“ napsala na svůj Instagram pod fotografii, zachycující onen moment. Nejlepší těžká váha domácí MMA scény od partnerky dostává obrovskou podporu, která mu pomáhá v jeho kariéře.

Michal Martínek (8-1-0) drží titul šampiona v česko-slovenské organizaci OKTAGON. Naposledy porazil v prvním kole bývalého UFC zápasníka Viktora Peštu. I on sám už měl příležitost na smlouvu s nejlepší MMA organizací světa. Naneštěstí svůj duel v Dana White´s Contender Series prohrál a změna působiště se nekonala.

Nicméně Martínek oznámil, že do Ameriky zamířil kvůli několika důležitým jednáním. Je tedy možné, že po porážce Viktora Pešty a utvrzení pozice jedničky domácí MMA scény, je znovu na radaru UFC. V USA se mimo jiné potkal i s neporaženým boxerem Tysonem Furym.


 

DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Mosconi Cup 2020

   19:35 00:00
   00:00

   Večerní sportovní noviny

   00:05

   Bayer Leverkusen - Hapoel Beer - Sheva

   01:50

   Ragby: Wales - Anglie

   03:35

   Element (427)

   03:50

   Fotbal: Seattle Sounders FC - FC Dallas

 • Nova Sport 2

  • Players Championship Finals 2020

   17:30 20:00
   20:00

   Tipsport online Mistrovství České republiky a Slovenska 2020 v šipkách

   23:00

   Sestřih Evropské ligy UEFA (4)

   23:30

   Magazín Evropské ligy (5)

   23:55

   Ragby: London Irish - Leicester Tigers

   01:35

   UFC Main Event (7)

Celý program