MLS zná nejlepší čtyřku! Posledním semifinalistou je Minnesota!

Skok Aleš
Aleš Skok
4.12. 2020 6:58

Zámořská MLS zná všechny čtyři semifinalisty. Posledním postupujícím se stali fotbalisté Minnesoty, kteří nedali šanci Kansasu. Hosté zvítězili jednoznačně 3:0.

Minnesota o svém postupu rozhodla během prvních 45 minut, kdy dokázala nasázet všechny tři branky. A ve všech měl prsty argentinský záložník Emanuel Reynoso.

Nejprve ve 27. minutě našel Argentinec rozběhnutého Kevina Molina, který tváří v tvář Timu Meliovi v pohodě skóroval. Stejná dvojice si spolupráci zopakovala o osm minut později.

Tentokrát Reynoso krásným obloučkem za obranu našel v akrobatické pozici opět Molina, jenž se v pádu trefil přesně k tyči. Poslední branka padla čtyři minuty na to a asistenci si připsal opět Reynoso. Ten nacentroval z rohového kopu přesně na hlavu Bakaye Dibassyho a 31letý obránce z Mali se hlavou nemýlil.

Minnesota tak slaví postup do semifinále, kde se utká 6. prosince na domácím hřišti se Seattlem Sounders.

Druhou dvojici tvoří New England Revolution a Columbus Crew. Zápas se odehraje také 6. prosince a od 21 hodin ho budete moci sledovat živě na Nova Sport 1 a Voyo.

Sporting Kansas City - Minnesota United 0:3 (0:3)
Branky: 27. Molino, 35. Molino, 39. Dibassy.