lepší atmosféra

Boleslav s Bohemkou mají dohodu, do ochozů půjdou i fanoušci hostů

Fanoušci Bohemians
Zdroj: Profimedia
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 29. 6. 2020
Téma:

Fotbalové kluby Mladé Boleslavi a pražské Bohemky dospěly k vzájemné dohodě, která by měla vylepšit kvalitu jejich bojů o Evropu. Na oba jejich finálové zápasy prostřední nadstavbové skupiny Fortuna ligy si týmy vzájemně poskytnou 50 vstupenek, aby měly oba týmy fanoušky i na svých venkovních zápasech.

Návrat fotbalu po koronavirové krizi přinesl značná úskalí. Zpočátku nesměli fanoušci na stadion vůbec, časem se přítomnost pár desítek příznivců povolila a nyní smí svůj tým v ochozech podpořit již stovky, až tisíce lidí.


Jenže to platí pouze pro fanoušky domácích. Příznivcům hostů týmy nemusí nabízet vůbec žádné vstupenky. Bylo tedy výjimkou, když se minulý týden na pražské Letné na tribuně objevilo padesát baníkovců. V tomto případě si to ale fanoušci dojednali sami a nešlo o oficiální klubovou cestu.


V sobotu do Mladé Boleslavi dorazí Bohemians 1905 a na stadionu je bude moci podpořit padesát jejích příznivců. O vzájemné dohodě středočeský tým informoval na svém webu."Do sektoru pro fanoušky hostujícího klubu bude umožněn vstup padesáti příznivcům Bohemians výhradně se vstupenkami z klubové distribuce, neboť volný prodej vstupenek nebude existovat. V rámci dohody vedení klubů bude recipročně umožněn vstup padesáti mladoboleslavským fanouškům do vršovického Ďolíčku na úterní odvetné finálové utkání," informovala prostředníctvím klubových stránek Mladá Boleslav.Dvojutkání bude pokračovat příští úterý v Ďolíčku, kam tedy bude smět na oplátku 50 fanoušků Mladé Boleslavi. Příznivci obou týmů na stadionech by tak mohli zlepšit atmosféru utkání, ve kterých půjde o hodně. Vítězný tým si totiž příští sezonu zahraje Evropskou ligu.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Atlanta United FC - New York Red Bulls

   09:05 10:45
   10:45

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   11:15

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod Moto3)

   12:25

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod Moto2)

   13:15

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod MotoGP)

   14:45

   Filip Řeháček - zimní příprava

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00 12:35
   12:35

   NBA Classic Games: Los Angeles Lakers - Indiana Pacers

   14:10

   Jíří Procházka - vědomý bojovník

   15:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

   20:35

   Basketbal: Devin Booker - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program