Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 2. 2019
ze života sdílí celý internet

Táta vzal syna na fotbal a nevěřil, co se stalo. Příběh dojal Česko!

Ďolíček
Zdroj: profimedia.cz

Dojemný příběh se urodil ve vršovickém Ďolíčku, když chtěl otec vzít dvouletého syna poprvé na fotbal a omylem si koupil vstupenky do kotle.

Bohemians Praha 1905 zveřejnili na svých facebookových stránkách emotivní vzkaz od fanouška. Muž přemýšlel kam se na fotbal vydat, protože se bál agresivních či rasistických fanoušků (sám je tmavší pleti). Rozhodl se pro Bohemku a hned při koupi lístků přišlo první příjemné překvapení. Fanoušci čekající ve frontě ho pustili před sebe, aby s malým synem nemuseli čekat, než na ně přijde řada.
 


Jelikož muž neměl moc zkušeností s koupí vstupenek, pořídil si omylem lístky do kotle. „Když mi pán při kontrole lístků, řekl doprava do kotle, tak jsem se ho zeptal, jestli to myslí vážně. Pousmál se a řekl, že ano,“ uvedl muž o svém překvapení při vstupu na stadion.


Naštěstí vstřícnost fanoušků Bohemky zahnala všechny mužovy obavy. „Fanoušci z kotle byli naprosto úžasní. Po pár minutách jsem byl naprosto klidný. Viděl jsem tam mnoho dětí a lidí, kteří se baví a fandí slušně fotbalu,“ okomentoval dění na stadionu. Fanoušci si s malým klukem plácali a zdravili ho, takže otec byl z návštěvy stadionu nadšený. Bohemka tak získala dva nové fanoušky a jelikož příspěvek sdílely stovky lidí, je pravděpodobné, že i další rodiče se nechají inspirovat a až budou chtít zajít se svým potomkem na fotbal, zamíří právě do Ďolíčku.

sup TN.cz