Mizérie Chelsea pokračuje, City rozhodlo třemi góly! Leicester vyhrál

Manchester City zvítězil na Chelsea
Manchester City zvítězil na Chelsea.
Richard Wagner
3.1. 2021 19:39

Fotbalisté Chelsea dál pokračují v neutěšených výsledcích. Na svém stadionu prohráli s Manchesterem City. Potřetí v řadě pak slavil Leicester.

Domácí měli dobrý nástup do zápasu, ale v osmnácté minutě se prosadil přesnou střelou Gündogan a o čtvrt hodiny později po zásazích Fodena s de Bruynem to bylo již 3:0 pro City.

Chelsea nepředvedla dobrý výkon a zmohla se v závěru jen na snížení z kopačky Hudsona-Odoie. Blues tak z posledních šesti zápasů získali jen tři body za triumf nad West Hamem a remízu s Aston Villou.

Na třetím místě se drží Leicester, který zvládl zápas na půdě Newcastlu. Po bezbrankovém prvním poločase vstoupily Lišky dobře i do druhé půle a po rychlém brejku otevřel skóre Maddison.

Náskok navýšil parádní ranou Tielemans a i přes Carrollovo snížení nakonec Leicester uhájil náskok.