zastavila zloděje

Práce snů? Šéf UFC nabídl místo ženě, která vlastním tělem zabránila krádeži

Dana White
Zdroj: Profimedia
Téma:
MMA

Odvážná žena Summer Tapasa Sataraka se postavila zlodějovi. Po šarvátce, při které muži zabránila v ukradení zboží, ztratila práci, nicméně její čin se stal hitem internetu. Ocenil ho i UFC prezident Dana White a hrdince nabídl práci.

V prosinci pracovnice amerického obchodního řetězce s elektronikou zabránila neznámému pachatelovi v krádeži. Summer se vlastním tělem postavila zloději a po strkanici ho povalila na zem. Její hrdinský čin obletěl svět a dostal se až k nejdůležitějšímu muži UFC. Po zhlédnutí videa chce Dana White havajskou bojovnici do svého týmu.
 

„Tohle je Summer Tapasa Sataraka. Zastavila bídáka při krádeži v BestBuy na Havaji. Kvůli tomu ji vyhodili. Posílám jí lístky a letenku na zápas McGregor vs. Cowboy. CHCI, ABY PRO MĚ PRACOVALA. Připrav se na nejlepší víkend svého života, Summer,“ vyjádřil se White na své sociální síti.

 

Po incidentu skončila Summer bez práce, ale všechno zlé, je pro něco dobré. Podle všeho ji teď čeká nabitý víkend a možná dostane od Whitea novou pracovní nabídku. Neví se, jestli prezident UFC hledá novou osobní stráž či hvězdě internetu chce nabídnout zápasnickou smlouvu.

Pachatel do obchodu chodil opakovaně, avšak střetnutí se Summer se mu stalo osudným. „Viděla jsme ho krást už dříve a znovu chtěl něco vzít. Rozhodla jsem se, že dnes nic nevezme!“ popsala incident Havajanka.

Také sdělila, že v řetězci chtěla skončit už dříve, ale místo klidného odchodu se postarala o pořádný rozruch, který jí přinesl novou příležitost.

 

„Byla jsem vždycky velká holka. Ale nikdy mě nenapadlo, že dostanu takovou příležitost. Pořád to zpracovávám,“ vyjádřila se čtyřiadvacetiletá Summer k nabídce od Dany Whitea.

Díky svému hrdinskému činu, se může bývalá pracovnice obchodu s elektronikou těšit na novou kariéru, či alespoň naživo uvidí comeback Conora McGregora.

Podobně jako Summer, sledujte živý přenos UFC 246 v neděli 19. ledna od 3:30 na Nova Sport 2 a Voyo.


 

DC TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Finále Východní konference NHL 2019

   23:20 01:10
   01:10

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   01:25

   Basketbal: LeBron James - NEJ akce 2015 - 2020

   02:00

   Basketbal: Chris Paul - NEJ akce 2015 - 2020

   02:30

   25 - year anniversary Verbier

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • UFC: Jorge Masvidal

   22:05 01:55
   01:55

   UFC Reloaded (29)

   03:00

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   10:50

   UFC Reloaded (29)

   11:50

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

Celý program