Potvrdil to šém MLS

Zlatanův přestup je blízko! Jedná s klubem, kde už v minulosti hrál

Zlatan Ibrahimovič v dresu AC Milán
Zdroj: Profimedia
Zlatan Ibrahimovič v dresu AC Milán
Téma:

Návrat Zlatana Ibrahimoviče do Evropy je opět blíž. Zájem o služby švédského kanonýra totiž potvrdil samotný šéf MLS. A prý se jedná o italský velkoklub!

Zlatan poslední dva roky zářil v zámoří. V dresu Los Angeles Galaxy vstřelil dohromady 53 gólů, a tak netrvalo dlouho a fanoušci v Americe ho začali milovat. A to nejen díky jeho výkonům a akrobatickým gólům, ale také jeho ostrým a občas odvážným výrokům.

Ani letos se Galaxy v play off neprosadilo a vypadlo už ve čtvrtfinále se svým městským rivalem. Po zápase přišla řeč i na odchod, Zlatan ale odpověděl tak, jak to umí jen on. „Pokud zůstanu, bude MLS sledovat celý svět. Když odejdu, nikdo si nebude pamatovat, co to MLS je.“


Jenže po této sezoně mu vypršela smlouva a začíná se mluvit o návratu do Evropy. Sám Zlatan na videu svým fanouškům sdělil, že míří do Španělska, jednalo se ale pouze o reklamu na sázkovou kancelář.
 

Teď už jsou spekulace potvrzené. Nejedná se ale o Španělsko, nýbrž o Itálii. „Zlatan je jedinečný fotbalista. I ve věku 38 let s ním rokuje AC Milán, jeden z nejlepších klubů na světě,“ prozradil komisař MLS Don Garber pro ESPN.


V milánském celku už Zlatan jednou působil. V letech 2010-2012 tam odehrál 55 ligových zápasů, ve kterých vstřelil 38 branek a se slavným AC získal i ligový titul.


AC Milán ale není jediným celkem, o kterém se ve spojení se Zlatanem mluví. Mezi žhavými kandidáty je i Bologna, za kterou hraje český reprezentant Ladislav Krejčí.
 

„Chce k nám kvůli trenéru Mihajlovićovi. Uděláme maximum pro to, aby se tahle šílenost podařila,“ prozradil sportovní ředitel Bologni Sabatini po zápase s Interem Milán.

Související témata:
hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   03:45 03:55
   03:55

   Nova Cup - Speciál

   04:05

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   03:05 05:35
   09:00

   NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

Celý program