Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nabitý večer

Miocic si vzal pás od Cormiera zpět. Diaz se do UFC vrátil vítězně!

Stipe Miocic a Nate Diaz
Zdroj: Profimedia
Stipe Miocic a Nate Diaz

Stipe Miocic je novým vládcem těžké váhy v UFC. Rok po prohře s Danielem Cormierem vrátil v Anaheimu svému rivalovi prohru a ve čtvrtém kole jej sérií tvrdých úderů poslal k zemi. Návrat do klece se povedl i Natu Diazovi, který porazil Anthonyho Pettise na body.

Loni v červenci přišel Stipe Miocic o pás šampiona těžké váhy právě s Danielem Cormierem. Chtěl odvetu. Na tu ale čekal více než rok. A když přišla, byl připravený.


Parádní bitva dvou urostlých ranařů skončila v hlavním zápase UFC 241 ve čtvrtém kole, kdy si Miocic počkal na svou chvíli. Cormier by do té chvíle lepší, aktivnější, ale možná mu došly síly, možná ho oslabil tvrdý levý hák na tělo na konci třetího kola.


„Měl jsem pocit, že jsem ho opravdu dobře trefil,“ vyprávěl Miocic. „Jeho ruce klesly a tak jsem na nic nečekal. Věděl, jsem, že ho to bolí a tak jsem prostě dál pracoval, dokud nešel do sítě a k zemi,“ dodal staronový šampion.

Stipe Miocic - Daniel Cormier
Zdroj: Profimedia Stipe Miocic - Daniel Cormier

Zápas Miocice s Cormierem byl poté vyhlášen i duelem večera.
Velký návrat do oktagonu se povedl Nate Diazovi. Ten se vytratil z UFC před třemi lety po prohrané odvetě s Conorem McGregorem, ale pauza na něm vůbec nebyla znát. Devátého fightera žebříčku welterové váhy předčil aktivitou a i když zápas neskončil před limitem, rozhodčí jednomyslně vyhlásili vítězem právě Nathana Diaze.


„Věřím, že příště se potkám s Jorge Masvidalem,“ projevil po vítězném klání přání Diaz. Zapůsobil na něj totiž knock-out během pěti vteřin, kterým se Masvidal proslavil před pár týdny v boji s Benem Askrenem.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - Los Angeles Football Club

   10:45

   Cyklomagazín (4)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Evropská liga 2019

   12:00

   Magazín Evropské ligy (1)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: RC Lens - LB Châteauroux

   10:40

   Ligue 1 Highlights (5)

   11:30

   Truck Racing Magazine (7)

   11:50

   Off-road Maraton (5)

   12:10

   UFC Unleashed (7)

   13:00

   Fotbal: AS Monaco - Olympique Marseille

Celý Program