Nova Sport Změna v programu

Mimořádná podívaná: Podaří se Columbusu zdolat rekord NHL?

Columbus Blue Jackets
Zdroj: Profimedia

Hokejoví fanoušci pozor, je tu změna v programu, která vás jistě potěší. Dnes, tedy ze čtvrtka na pátek v 1:05 českého času můžete vidět na Nova Sport 1 rozjetý Columbus, který vyzve Washington. Blue Jackets usilují o vyrovnání historického rekordu NHL v počtu výher v řadě. Zatím se tým s Lukášem Sedlákem v sestavě radoval z výhry šestnáctkrát po sobě.

Columbus má v letošní sezoně neskutečnou formu. Už šestnáct zápasů neprohrál a chybí mu jen jeden zápas k tomu, aby vyrovnal historický rekord NHL v počtu nejvíce výher v řadě. Pokud by ze čtvrtka na pátek uspěl na ledě Washingtonu, dotáhl by se na Pittsburgh, který v této statistice drží sedmnáct vítězství bez porážky.

 

I kvůli tomu byl zápas Washintonu s Columbusem mimořádně zařazen do programu kanálu Nova Sport 1. Duel o pokoření velkého milníku nejslavnější ligy světa začíná v 1:05 českého času, v pátek 6. ledna.  

 

"Chceme vyjít vstříc fanouškům, proto jsme se dohodli s NHL a mimořádně zařadili do vysílání dnešní i sobotní zápas Columbusu. Ve hře je rekord zámořské ligy a jsme rádi, že čeští a slovenští fanoušci mohou být u toho," těší Dušana Mendela, vedoucího sportovního programu.
 

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

   23:45

   Element (402)

   23:55

   Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

   01:30

   adidas Rockstars

   02:05

   NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

   23:35

   NBA - akce měsíce

   23:45

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

   01:15

   UFC Reloaded (7)

   02:00

   UFC Reloaded (8)

   02:50

   Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program