Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 31. 7. 2018
tragédie první zpověď

Millerovi promluvili o smrti dcery a popsali, co se ted den stalo!

Bode a Morgan Millerovi
Zdroj: Profimedia

Byl to pro všechny obrovský šok, když na začátku června bývalý lyžař Bode Miller s manželkou Morgan oznámili světu, že se jejich ani ne dvouletá dcera Emeline utopila v bazénu. Teď oba zdrcení rodiče poprvé veřejně promluvili a popsali, co se osudný den stalo.

Rodinná tragédie se stala u jejich sousedů v Kalifornii, kde devatenáctiměsíční dcera spadla do bazénu a ani přivolaným lékařům už se jí nepodařilo oživit."Jsme naprosto zdevastovaní. Ani za milion let by nás nenapadlo, že budeme muset čelit takto obrovské bolesti," vzkázal tehdy olympijský vítěz v alpském lyžování světu.
 

15

GALERIE: Bode Miller přišel o roční dceru

Zdroj: Profimedia

Bode Miller s manželkou

Hodnocení:


Bode se svojí manželkou Morgan teď společně vystoupili v televizním pořadu, čímž chtěli zároveň upozornit další rodiče, že mohou podobným tragédiím předcházet.

 

"Myslím, že nám to určitým směrem pomůže se s tím trochu vypořádat. Možná to může předejít tomu, aby se to stalo někomu jinému," řekl v pořadu úspěšný lyžař, který během své kariéry získal celkem 12 olympijských medailí a celkem třiasedmdesátkrát stanul na stupních vítězů ve Světovém poháru.
 

V osudný den byli Bode a Morgan na návštěvě u sousedů, kam vzali i malou Emeline. "Najednou jsem si uvědomila, že je takové divné ticho," popsala Bodeho žena první chvíle před tragédií.

 

"Pak jsem uprostřed konverzace vstala a šla se podívat na děti a říkám jim, kde je Emmy?", pokračovala Morgan."Srdce se mi najednou sevřelo, bežela jsem k bazénu a uviděla jí, jak leží na hladině...", dodala zdrceně, když popisovala nejhorší den ve svém životě.
 


 

Kromě tragicky zesnulé dcery Emeline má Bode Miller ještě tři další děti, ale každé s jinou ženou. Desetiletou dceru Neesyn má s Chanel Johnsonovou, pětiletého syna Samuela se Sarou McKennovou a tříletého syna Edwarda se svojí současnou manželkou Morgan Beckovou.Pro Millera nebyla bohužel ztráta dcery jedinou životní tragédií. V roce 2013 přišel o svého mladšího bratra Chelona.

mm TN.cz