dojemné video

Rozlučka Baroše! Baník vyřadí jeho číslo, gratulují mu i legendy The Reds

Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 5. 7. 2020
Téma:

To, co v pátek oznámil ostravský útočník na tiskové konferenci, se v neděli stalo skutečností. Milan Baroš se loučí se svoji bohatou kariérou a odchází do fotbalového důchodu. Jeho bývalí spoluhráči mu navíc připravili krásné rozlučkové video.

38letý forvard toho v letošní sezoně příliš neodehrál, a i kvůli chatrnému zdraví si ostravská legenda řekla dost. V pátek tak na stadionu na Bazalech oznámil Baroš, že svou více jak dvacetiletou kariéru definitivně končí.
 

Ostatně krásné ceremonie se dočkal i během nedělního utkání proti Plzni. Na domácím stánku se sice nedostal do základní sestavy, nicméně mohl alespoň s majitelem Baníku Václavem Brabcem sledovat dojemné video, kde mu gratulují nejenom jeho spoluhráči z reprezentace, ale také z jeho zahraničních štací.
 

„Milane, chci ti popřát, ať se ti daří ve tvém posledním zápase. Jsi opravdická liverpoolská legenda,“ sdělil mu v příspěvku dlouholetý obránce Liverpoolu Jamie Carragher, který s ním v roce 2005 slavil výhru v Lize mistrů.

 

Pogratulovali mu však i další, kromě českých parťáků z anglické velkoklubu Vladimíra Šmicera a Patrika Bergera, také obránce Sami Hyypiä nebo francouzský útočník Djibril Cissé.

 

Dojatý Baroš pak převzal svůj dres s číslem 27, který od teď už nikdo jiný nebude oblékat. Následně si rodák z Vigantic také vysloužil velký aplaus od diváků, kteří mohli v rámci opatření na stadion zamířit.

 

Nakonec se i v 73. minutě dostal na hřiště a v samotném závěru měl obrovskou šanci, ve které mohl dát svůj poslední kariérní gól, bohužel ale minul.

 

 


 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC 253: Adesanya vs. Costa

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program