trash-talk

Mikuláškovi váha problém nedělá! Se zmrzlinou v ruce si rýpnul do Vémoly

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 6. 8. 2020
Téma:
MMA

Václav “Baba Jaga“ Mikulášek Vémolu rozhodně nešetří. Rivalovi poslal provokativní vzkaz, ve kterém si utahuje z jeho drastického shazování váhy.

 Duel mezi Václavem Mikuláškem a Karlosem Vémolou se pořádně vyostřuje a oba rivalové si pravidelně vyměňují provokativní vzkazy. O ten poslední se postaral Baba Jaga, který si do Terminátora rýpnul se zmrzlinou v ruce.



 

Web MMAShorties zveřejnil Mikuláškovo video, ve kterém praví: „Co Karlos s váhou, zvládá to na těch 84 kg? Ať víme.“ Rýpavou poznámku pronesl, zatímco si vychutnával sladkost, kterou si jeho rival v současnosti musí odpustit.



Jejich duel je domluvený ve střední váze (do 84 kg). Vémola, který má mimo přípravu běžně přes 100 kg, do této váhovky naposledy shazoval v roce 2018. Pro televizi Nova dříve sám připustil, že shazovat přes dvacet kilo není žádná legrace.

VIDEO: Vémola promluvil o dietě a strachu z koronaviru



Vedle nepříjemných dvou měsíců drastické diety, mu vrásky na čele dělá i koronavirová krize, kvůli které by se jejich zápas mohl z 26. září odložit. „Nechci, aby kvůli koroně Baba Jaga utekl výprasku, který dostane v prvním kole,“ pronesl Terminátor.



Následně tak žádal organizaci OKTAGONMMA o nespecifikovanou záruku, neboť nechce své tělo trápit zbytečně. „Na tenhle fight chci mít nějakou záruku, nechci shazovat mordu 20 kil na zápas, který se nejspíš nestane. Ať už kvůli koronaviru nebo kvůli tomu, že se Baba Jaga začne bát a vymyslí si zranění,“ informoval Vémola na Instagramu.

Na jeho slova Mikulášek, který sám shazuje ze 113 kg, ihned reagoval a poradil mu jednoduché řešení. „Buď profík a udělej 84 kg a nebreč, že je něco moc nebo málo, nebo že by ses zbytečně připravoval. Jak říkáš, jsi nejlepší v Česku, tak se ukaž. Jednoduchá věc, prostě budeš držet dietu,“ stojí ve výpovědi Babi Jagy, kterou zvěřejnil web MMAShorties.

 

 

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Eintracht Norderstedt - Bayer Leverkusen

   12:55

   Polední sportovní noviny

   13:00

   1000 mil československých

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Olympique Marseille - AS Saint - Étienne

   09:00 10:45
   10:45

   RunTour - Olomouc

   11:00

   Czech PGA Ropice Golf Trophy

   12:00

   NBA: Boston Celtics - Miami Heat

   14:00

   NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   15:45

   Běhej lesy - Jizerská

Celý program