Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport premier league darts

Oslavenec Wade trápil "Mighty Mikea", Taylor jde do čtyřky!

Michael van Gerwen
Zdroj: Profimedia

Premier League pokračovala desátým kolem a bylo znát, že už jde opravdu do tuhého. Šipkaři i přesto předváděli fantastická představení, v nichž zaujaly především zápasy Wadea proti van Gerwenovi a Taylora, který narazil na van Barnevelda. A jak to vše dopadlo?

Hned na úvod viděli diváci parádní představení v podání Jamese Wadea a Michaela van Gerwena. U terče se odehrávala jedna z nejlepších partií letošního ročníku Premier League. Jako první se k brejku dostal v šestém legu překvapivě Wade, když využil chybu van Gerwena při zavírání. Jenže Nizozemec mu to v prvním možném momentu vrátil a vzápětí srovnal.
 

To mu ale nestačilo, znovu prolomil soupeřovo podání, svoje si udržel a při servisu Wadea mohl rozhodnout. Angličan, který právě dnes slaví čtyřiatřicáté narozeniny, ale ještě dokázal snížit. A fantastický boj pokračoval dál. Ve dvanáctém legu předvedl Wade stoosmdesátku, čtvrtou v zápase oproti dokonce šesti van Gerwenovým, a byl na dosah vyrovnání. Nizozemský reprezentant ale prokázal svoji extratřídu, zavřel na 138 a soupeře už k terči nepustil.

Wade ale může být na svůj dnešní výkon právem hrdý, čtyři stoosmdesátky, průměrný nához téměř 111 bodů a hned 13 náhozů hodnoty 140 a vyšší hovoří za vše. Van Gerwen (průměr 113,62) byl ale i dnes o chlup lepší.

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 22:20 23:25

   MONETA Czech PGA Tour (1)

   23:25

   NHL News

   23:35

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   01:05

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

   03:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   06:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:45

   Fotbal: Stade Rennes - Lille OSC

   00:45

   Element (388)

   01:00

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   02:35

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   09:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

   10:45

   Element (388)

Celý Program