Miami mělo vlažný začátek, přesto odešlo jako vítěz

Basketbalisté Miami se radují z výhry nad Milwaukee
Basketbalisté Miami se radují z výhry nad Milwaukee.
Skok Aleš
Aleš Skok
25.12. 2020 21:01

Basketbalisté Miami Heat si ve svém druhém střetnutí připsali první výhru. Po špatném úvodu nakonec přestříleli New Orleans 111:98. Pelicans tak nenavázali na výhru z úvodního zápasu.

Začátek zápasu Heat vůbec nevyšel. V úvodu se sice dostali trojkou do vedení 3:0, ale Pelicans odpověděli 10 body v řadě a přetočili skóre na svou stranu.

Hosté byli po většinu úvodní čtvrtiny lepší, vedli o osm bodů, ale nakonec se po prvních 12 minutách museli spokojit s tříbodovou ztrátou.

Rozhodující pasáž hry přišla ve druhé čtvrtině. Miami se v jednu chvíli dostalo do 23 bodového vedení. V tu chvíli svítil na ukazateli skóre stav 61:38. A na to už hosté nedokázali reagovat.

Hosté sice náskok stahovali, ale Heat, i díky výbornému Adebayovi, si stále udržovali náskok kolem patnácti bodů. Miami si tak nakonec dokráčelo k vítězství 111:98 a po úvodní porážce v Orlandu slaví první výhru. Naopak New Orleans na úspěch v Torontu nenavázalo.

Další zápasy NBA můžete pravidelně sledovat na stanicích Nova Sport a Voyo!

Miami Heat - New Orleans Pelicans 111:98 (29:26, 37:27, 22:26, 23:19)