Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

skončil až na záchytce

MĚSTO HŘÍCHU: Opilý plzeňský hokejista boural a ujížděl policii!

Richard Kristl
Zdroj: facebook.com

Ještě ani nestačila vyprchat kauza Limberský a na scéně se objevil další plzeňský hříšník! Hokejista Richard Kristl nejprve usedl za volant pod vlivem alkoholu, pak naboural a korunoval to honičkou s policisty!

Velký talent, ale problémová povaha! Tuhle pověst mladý útočník dokonale potvrdil během uplynulého měsíce. Začátkem října dal gól hned při svém premiérovém zápase v extralize a pomohl Plzni k výhře 6:2 v Hradci Králové.


Jenže minulou středu asi přehnaně oslavoval dvougólový večer a výhru 9:1 v dresu Klatov, za které povětšinou hraje 2. ligu, pak sedl do auta, havaroval a vše skončilo dramatickou honičkou s policií centrem Plzně!
Riskantní jízda kolem třetí hodiny ráno začala na sídlišti Vinice. Kristl tady přejížděl z pruhu do pruhu. „Bočně naboural do auta Ford Focus. Nezastavil a začal ujíždět,“ popsala střet policejní mluvčí Hana Štefflová. Řidiči (41) fordu se nelíbilo, že má rozmlácené auto a Kristla začal pronásledovat. Na pomoc volal přes mobil městskou policii.


Kristl se nočními ulicemi řítil ve svém passatu skoro čtyři kilometry, než ho strážníci lapili. „Protože byl viditelně pod vlivem alkoholu, skončil na záchytce,“ doplnila Štefflová s tím, že muž u sebe neměl řidičák a odmítl dechovou zkoušku i vyšetření na rozbor krve.


Co na to klub, který se vyhřívá na třetím místě tabulky? „Vydáme k tomu prohlášení,“ reagoval nejprve očividně zklamaný generální manažer Martin Straka. Později ale tiskový mluvčí Plzně vzkázal, že klub událost komentovat nebude.

 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

Celý Program