Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 28. 4. 2017
překvapení hvězda se přiznala

Messiho vyznání: Je jen jeden hráč, kterého jsem žádal o dres!

Lionel Messi
Zdroj: Profimedia
Lionel Messi

Už je z toho takový milý rituál. Po velkých bitvách si fotbalisté mění dresy a někdy to i jako znamení respektu mezi soupeři. většinou ale ti průměrní hráči touží po dresech slavných. O dres prý ale žádal jednou i Leo Messi...

Fotbalová superstar z Barcelony je považována spíše za tichou a skromnou osobnost. Pryč už prý jsou časy, kdy sám přemýšlel, za kým dojde pro dres. To spíš Messiho nahánějí soupeři.


Jenže není to tak úplně pravda, i sám Leo prý občas zajde za protihráčem s návrhem na výměnu. "Neptám se moc na dresy, ale občas si nějaký vyměním s fotbalisty z Argentiny," přiznal v rozhovoru pro web Invictos.

Lionel Messi a Zinedine Zidane
Zdroj: Profimedia Lionel Messi a Zinedine Zidane

Ale Leo Messi pak přiznal i to, že jednou opravdu sám zašel za rivalem. A možná vás bude šokovat, že zrovna byl z Realu Madrid! "Ano, ptal jsem se, bylo to opravdu dávno, tuším v roce 2005. A byl to Zinedine Zidane..." prozradil Messi.


Tehdy to byla jedna z jeho prvních sezon, ale i tak to musel být hodně troufalý dotaz. Vždyť Barcelona ve zmiňovaném zápase vyhrála na hřišti Realu Madrid 3:0!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Fotbalista Rajtoral měl před tragickou smrtí velké tajemství! Byl to důvod k sebevraždě?

Fanoušci jsou v šoku: David Beckham ukázal ošklivě zjizvenou tvář! Co se fotbalistovi stalo?

ram TN.cz