Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Bylo na co se dívat

Messiho odpověd Ronaldovi: Dva krásné góly a parádní nahrávky

Lionel Messi
Zdroj: Profimedia

V úterý nadchl fotbalový svět Cristiano Ronaldo, když hattrickem vyřadil z Ligy mistrů Atlético Madrid. Teď přišla odpověď Lionela Messiho. Proti Lyonu dal dva krásné góly a k nim přidal ještě hezčí asistence.

První zápas mezi Barcelonou a Lyonem skončil bez branek, druhé utkání ale přineslo one man show argentinského virtuosa. Trenér Bruno Génésio na Lionela Messiho plán vymyslet nedokázal.


„Skutečně jsme neměli žádný antiMessi plán. Hráč takových kvalit a s takovým fotbalovým talentem se totiž těžko brání,“ potvrdil trenérovu domněnku jediný střelec Lyonu Lucas Tousart.
 

Messiho galapředstavení začalo už v 18. minutě, kdy se postavil po faulu na Suareze k pokutovému kopu. Rychlý náběh a dloubáček. Stejný jako předvedl Antonín Panenka ve finále mistrovství Evropy v roce 1976.

 

 


Pak se na dlouhou dobu odmlčel, poté ale přišlo osm minut snů. V 78. minutě ukázal, jak šikovné má nohy a dodal Barceloně klid. Na hranici brankoviště vymotal dva obránce, posadil Marcela na zadek a překonal brankáře Lopese.

 

 


Hattrick ale nepřidal. Místo třetího gólu další dva parádně připravil. Nejdříve našel křižným centrem Piquého a poté našel osamoceného Dembélého. Barcelona zvítězila 5:1 a postoupila do čtvrtfinále Ligy mistrů.


V něm by mohla narazit i na Cristiana Ronalda hrajícího za Juventus Turín. A pokud se budou tyto dvě hvězdy i nadále překonávat a svými výkony hecovat, tak se máme na co těšit!

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program