nba hezký vzkaz

Messiho obdivuje i hvězda NBA Stephen Curry: Co mu vzkázal?

Stephen Curry a Leo Messi
Zdroj: facebook.com
Téma:

Momentálně nejproduktivnější hráč NBA a hvězda Golden State Stephen Curry neskrývá svůj obdiv i k evropskému fotbalu. Přes sociální síť Instagram poslal vkaz Lionelu Messimu, kterému se podařilo prolomit hranici 30 milionů fanoušků na své síti. Curry poslal Messimu dokonce malý dárek a neváhal ho ani pozvat na zápas.

Lionel Messi má na svém instagramovém účtu už přes 30 milionů sledujících. Pro představu, brankář Arsenalu Petr Čech má na svém facebookovém účtu pět milionů fanoušků a z českých sportovců jednoznačně vede.


Messi je zkrátka jinde, ale jak víme, virtuální čísla zase tolik neznamenají. Nicméně informace o nebývale vysokém počtu Messiho obdivovatelů neunikla ani v zámoří a basketbalista Stephen Curry se rozhodl, že Messimu "osobně" pogratuluje. 

 

 

Congrats @leomessi on 30 million!

Video zveřejněné uživatelem Wardell Curry (@stephencurry30),

 

Právě prostřednictvím instagramu poslal argentinskému útočníkovi vzkaz, kde mu gratuluje k tak vysokému číslu a navíc mu poslal svůj vlastnoručně podepsaný dres. Zároveň neváhal Messiho pozvat na domácí zápas Warriors.


Messiho gesto pochopitelně potěšilo a jeho odpoveď na sebe nenechala dlouho čekat. Currymu poděkoval a vzkázal, že věří, že i on brzo prolomí také kulatou hranici, i když v jeho případě "pouze" desetimilionovou.

 

Je zajímavé sledovat, jak moderní technologie vstupují i do světa profesionálních sportovců, kteří mohou sami sebe prezentovat i jinak, než prostřednictvím televize nebo novinových článků.

Související témata:
mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: New Jersey Devils - Boston Bruins

   19:05 21:50
   21:50

   Element (431)

   22:05

   NHL: Arizona Coyotes - San Jose Sharks

   00:50

   Petr Mrázek - český gólman v NHL

   01:05

   NHL: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes

   03:45

   Nejlepší momenty roku 2020 na Nova Sport

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Angers SCO - Paris Saint - Germain

   20:55 22:55
   22:55

   NBA - akce měsíce

   23:05

   NBA: San Antonio Spurs - Houston Rockets

   01:30

   Rychlá kola (1)

   02:00

   Czech rally 2020 (7)

   02:30

   Florbal: TPS - Oilers

Celý program