Slavný táta

Messiho levačka v akci! Hvězdný Leo potrénoval doma se svými syny

Fotbalista Lionel Messi se svou rodinou
Zdroj: Profimedia
Téma:

Argentinský fenomén Lionel Messi si nedá od fotbalu pokoj ani při relaxu doma. Ostatně má tři syny, kteří začínají čím dál více hýřit aktivitou a je tak těžké je pořádně unavit. Když však hlídá slavný fotbalista, je o ně parádně postaráno.

Dvaatřicetiletá hvězda španělské Barcelony má se svojí manželkou Antonellou Rocuzzovou tři kluky. Sedmiletého Thiaga, pětiletého Matea a téměř dvouletého Cira. Doma pak musí být občas pořádně rušno, což ostatně dokumentuje video z jejich pokoje, kde hrdý tatínek pečuje o své potomky a je to pořádná sranda.

 

Šestinásobný držitel Zlatého míče se na chvilku promění z gólového střelce na dvorního nahrávače a svým synům posílá svou geniální levačkou jednu nadýchanou přihrávku za druhou.

 

Naopak rozdovádění kluci si rozdělí role na provizorním hřišti. Nejstarší Thiago se postaví do brány, o něco mladší Mateo se pak snaží zužitkovat přihrávky od svého slavného otce. Do toho pobíhá trošku zmateně nejmladší brácha. No prostě rodinná idylka, jak se patří.


 

To v Barceloně je to bohužel jinačí písnička. Katalánský velkoklub se topí v problémech, Messi je rozhádaný s vedením a dokonce se spekuluje o jeho odchodu. V sobotu je navíc čeká domácí duel s rozjetým Getafem, kterému patří senzační třetí místo v tabulce španělské LaLigy.
 


 

Související témata:
mao TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program