Slavný táta

Messiho levačka v akci! Hvězdný Leo potrénoval doma se svými syny

Fotbalista Lionel Messi se svou rodinou
Zdroj: Profimedia
Téma:

Argentinský fenomén Lionel Messi si nedá od fotbalu pokoj ani při relaxu doma. Ostatně má tři syny, kteří začínají čím dál více hýřit aktivitou a je tak těžké je pořádně unavit. Když však hlídá slavný fotbalista, je o ně parádně postaráno.

Dvaatřicetiletá hvězda španělské Barcelony má se svojí manželkou Antonellou Rocuzzovou tři kluky. Sedmiletého Thiaga, pětiletého Matea a téměř dvouletého Cira. Doma pak musí být občas pořádně rušno, což ostatně dokumentuje video z jejich pokoje, kde hrdý tatínek pečuje o své potomky a je to pořádná sranda.

 

Šestinásobný držitel Zlatého míče se na chvilku promění z gólového střelce na dvorního nahrávače a svým synům posílá svou geniální levačkou jednu nadýchanou přihrávku za druhou.

 

Naopak rozdovádění kluci si rozdělí role na provizorním hřišti. Nejstarší Thiago se postaví do brány, o něco mladší Mateo se pak snaží zužitkovat přihrávky od svého slavného otce. Do toho pobíhá trošku zmateně nejmladší brácha. No prostě rodinná idylka, jak se patří.


 

To v Barceloně je to bohužel jinačí písnička. Katalánský velkoklub se topí v problémech, Messi je rozhádaný s vedením a dokonce se spekuluje o jeho odchodu. V sobotu je navíc čeká domácí duel s rozjetým Getafem, kterému patří senzační třetí místo v tabulce španělské LaLigy.
 


 

Související témata:
mao TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program