Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Výraz za všechny peníze

Messi si šel pro trofej a Ronaldo trucoval. Jeho kyselý obličej baví svět

Lionel Messi a Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Messi a Ronaldo. Dva soupeři, které srovnává celý svět. I když oba tvrdí, že jsou přátelé, rivalita nejde přehlédnout. Svědčí o tom i kyselý výraz Cristiana Ronalda, když šel Messi pro cenu pro nejlepšího útočníka podle UEFA.

Galavečer předávání cen UEFA sledovaly statisíce fanoušků po celém světě. Individuální ocenění ale nebyl ten největší důvod. V Monaku se totiž losovaly základní skupiny Ligy mistrů.


A o přestávkách se udílely poháry. Nejlepším obráncem soutěží UEFA se stal liverpoolský Virgil van Dijk, cenu pro záložníka si převzal mladičký Frenkie de Jong a mezi útočníky to už byla klasika.


Opět se rozhodovalo mezi Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem. Vítězem se stal argentinský šikula a Ronaldo úspěch svého rivala nenesl dobře. Ledabyle mu potřásl rukou, a když příjmal Messi gratulace od van Dijka, svět pobavil jeho kyselý výraz.


Čtyřiatřicetiletý Portugalec pravděpodobně viděl pohár ve svých rukou. V dresu Juventusu nastřílel v Lize mistrů v devíti zápasech šest gólů a dotáhl svůj tým do čtvrtfinále, kde nestačil na Ajax.


Jenže Messi nastřílel ve 12 zápasech gólů deset a 55 vyvolených, kteří vybírali vítěze, nadchl více, než jeho odvěký rival. Barcelona postoupila až do semifinále, kde první zápas vyhrála jasně 3:0, ve druhém ale zkolabovala a po prohře 0:4 nechápala, co se to stalo.


Galavečer v Monaku byl na netradiční výrazy v obličeji hodně bohatý. Celý svět baví i představitelé Slavie, kteří po nalosování do skupiny snů jen těžko zadržovali smích

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - Los Angeles Football Club

   10:45

   Cyklomagazín (4)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Evropská liga 2019

   12:00

   Magazín Evropské ligy (1)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: RC Lens - LB Châteauroux

   10:40

   Ligue 1 Highlights (5)

   11:30

   Truck Racing Magazine (7)

   11:50

   Off-road Maraton (5)

   12:10

   UFC Unleashed (7)

   13:00

   Fotbal: AS Monaco - Olympique Marseille

Celý Program