souboj hvězd

Messi opět proti Ronaldovi? Sponzor Interu Milán chce Argentince získat

Cristiano Ronaldo vs. Lionel Messi
Zdroj: Profimedia
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 7. 7. 2020
Téma:

Messiho odchod z Barcelony je poslední dobou velmi propírané téma a nyní se navíc opět rýsují jeho možné souboje s Cristianem Ronaldem. Argentinská superstar je totiž v hledáčku Interu Milán, kterému by k jeho zisku mohl pomoci i velký sponzor týmu.

Když v roce 2018 přestoupil Cristiano Ronaldo z Realu Madrid do Juventusu, přišel svět o pravidelná pikantní střetnutí Messi vs. Ronaldo, ale ta by se mohla opět vrátit, pakliže by Lionel Messi následoval Portugalce do italské Serie A.


Na argentisnkého kanonýra si brousí zuby Inter Milán a k případnému přestupu, který rozhodně levný nebude, by mohl pomoci i sponzor Interu výrobce pneumatik Pirelli.


Sám generální ředitel společnosti Marco Tronchetti Provera prohlásil, že klubu může s Messiho příchodem pomoci stejně jako to u Ronaldova příchodu do Juventusu udělala automobilka Fiat."Můžeme pomoci, ale musíme požádat Stevena Zhanga (šéf Interu Milán) aby největší úsilí vyvinul on sám," prozradil možnou sponzorskou pomoc generální ředitel Pirelli.Jestli Lionel Messi z Barcelony skutečně odejde, nebo ukončí kariéru tam, je stále nejisté. Šéf Barcelony sice nedávno prohlásil, že Messi neodejde, ale i kdyby s Argentincovým odchodem počítal, je pochopitelné, že takovéto prohlášení mělo alespoň uklidnit fanoušky Barcelony. Jestli Messi skutečně odejde a získá ho Inter budou moci fanoušci opět sledovat vyhrocené souboje dvou nejlepších fotbalistů posledních let, ne-li celé historie fotbalu.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Katalánska (závod MotoGP)

   14:45 16:00
   16:00

   Florbal: SPV - TPS

   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program