Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.1. 2016 13:45
ošklivé zranění nic pro slabé povahy!

Měl rozpáranou tvář, ale chtěl chytat dál! Na ránu padlo 23 stehů

James Wastell
Zdroj: Twitter
Témata:

Místo toho, aby zašel se svými spoluhráči po zápase na pivo, musel do nemocnice. Brankáře anglického celku South Park FC Jamese Wastella během utkání amatérské soutěže trefil kopačkou do obličeje jeden z protihráčů a výsledek byl hrůzostrašný. Měl hlubokou tržnou ránu v obličeji, kterou lékaři museli sešít 23 stehy.

Wastell se ale ukázal jako mimořádně odolný gólman. Tenhle pořízek totiž chtěl i přes ošklivou ránu v obličeji v utkání s Corinthian-Casuals (1:1) pokračovat! Až poté, co ho spoluhráči přemlouvali, aby raději odjel do nemocnice, protože vidí jeho obnaženou lícní kost, od svého záměru ustoupil.

James Wastell
Zdroj: profimedia.cz James Wastell před zákrokem


Do nemocnice odjel a udělal dobře. Lékaři totiž zjistili, že došlo i k poškození nervů. K sešití rány potřebovali hned třiadvacet stehů. Wastell si po zákroku dělal skrze klubový Twitter legraci, že „teď už jako model neprorazí.“

James Wastell
Zdroj: profimedia.cz ...a po zákroku


„Naší prioritou je, aby byl James v pořádku,“
nechal se slyšet manažer South Parku Malcoml Porter. Wastell je totiž velkou oporou svého týmu a s jeho přístupem je pravděpodobné, že se zase brzy vrátí mezi tři tyče.
 

pha TN.cz