ufc nejhorší trest

McGregorův plánovaný zápas byl kvůli incidentu v Irsku zrušen!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Téma:
MMA

Ani McGregor si nemůže dovolit vše a incident, který se stal o víkendu v Irsku je toho jasným příkladem. Miláček UFC, schopný přilákat k obrazovkám miliony diváků, opět jednou přešlápl a vedení došla trpělivost. Očekávaný zápas, plánovaný pro konec roku, byl zrušen a namísto toho, jeho pozici získá jiná hvězda. Jaké byly tedy původní plány?

Sám McGregor potvrdil, že se po návštěvě boxerského ringu velmi rád vrátí do oktagonu. Během roku se jeho divize velmi změnila, tou hlavní událostí bylo korunování Tonyho Fergusona, coby prozatímního šampiona lehké váhy.

 

 

Ferguson vyhrál 10 zápasů v řadě a pro McGregora by tak měl být příštím soupeřem, aby došlo ke sjednocení titulů. Jeho univerzálnost a především boj na zemi má být pro Ira velkou zkouškou, ale zřejmě si na tento zápas budeme muset nechat chvíli zajít chuť.

 


Mezi médii se šeptá, že poslední galavečer roku, UFC 219, se měl stát právě dějištěm, kde se McGregor postaví v oktagonu proti Tonymu Fergusonovi. Tyto plány ale za své poté, co McGregor v Irsku napadl rozhodčího a dalšího za zaměstnanců atletické komise. K plánům se vyjádřil i jeho agent, jenž však popírá, že by se měl McGregor na UFC 219 objevit.

 

 


Včera večer McGregor po delší odmlce vydal ale z ničeho nic na své facebookové stránce omluvu. „Hluboce se omlouvám za mé chování na víkendovém galavečeru v Dublinu. Při pokuse podpořit mého parťáka a přítele jsem nezkrotil mé emoce a překročil jsem čáru.“ začíná dlouhý příspěvek McGregora. Dále popisoval situaci z jeho úhlu pohledu a v závěru dodává, že se hodlá z podobných chyb poučit.

 


Je jen záhada, jak tato omluva souvisí právě s plánovaným zápasem a zda si McGregor nechce jen na poslední chvíli zachránit krk. Každopádně Ferguson by se stále mohl v prosinci ukázat a to proti nikomu jinému, než samotnému Nateu Diazovi, tedy největšímu rivalovi McGregora.

 


Pokud by Diaz vyhrál postavil by se McGregorovi v zápase, který by uzavřel jejich trilogii, jelikož je jejich vzájemná bilance zatím 1:1. Nechme se překvapit, jak vše dopadne a zda McGregor se vrátí ještě letos. Dejte nám pod článkem vědět, koho byste raději viděli jako jeho soupeře, Fergusona nebo Diaze?

Lukáš Zduba TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

   10:15

   Nova Cup - Speciál

   10:25

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

 • Nova Sport 2

  • NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   03:05 05:35
   09:00

   NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

Celý program