životní forma

McGregorův jídelníček odhalen! Šest chodů denně a zelený čaj na spaní

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
David Chmátal
David Chmátal
6.1. 2021 20:05
Téma:
UFC

Podle fotek na sociálních sítích i trenérů je Conor McGregor před UFC 257 v životní formě. Nedílnou zásluhu na tom má i jeho nutriční poradce Tristin Kennedy, který odhalil šampionův jídelníček. Podívejte se.

Kennedy s McGregorem spolupracuje od roku 2018. Během přípravy s ním tráví sedm dní v týdnu. Sestavuje mu jídelníček, pokrmy sám připravuje a na gram přesně kontroluje vše, co zápasníkovo tělo příjímá.

 

“Jeho jídelníček je složen z kvalitních zdrojů proteinu: kuřecí, ryby, losos, hovězí, vajíčka. Kvalitních komplexních sacharidů a důležité jsou i mikroživiny z bylinek. Například bazalka či oregano,“ nastínil Kennedy kostru McGregorova plánu pro ESPN.


A co tedy McGregor během přípravy jí? Kennedy přesné kalorie či velikosti porcí z jasných důvodů neprozradil, ale nastínil, jak by mohl vypadat jídelníček na jeden den.




Byť může takový plán znít monotónně, Kennedy si zakládá na tom, aby McGregorova strava byla pestrá, odpovídala denní aktivitě a korespondovala s aktuální fází přípravy. “Máme vyváženou dietu a živiny přijímáme z různých zdrojů, a to je klíč k úspěchu,“ připomněl nutriční specialista.
 

McGregor se 23. ledna vrátí do klece, aby podruhé změřil síly Dustinem Poirierem. Je tomu už více než dva roky, co irský ranař naposledy shazoval do limitu lehké váhy. Během kariéry však váhu vždy splnil a podle Kennedy hranice 70 kg nebude problém ani tentokrát. 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

   18:35 21:15
   21:15

   Večerní sportovní noviny

   21:20

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   21:30

   Czech rally 2020 (7)

   22:05

   NHL: Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

   00:45

   Element (431)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Indiana Pacers - Toronto Raptors

   19:05 21:35
   21:35

   NBA: Brooklyn Nets - Miami Heat

   23:35

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   00:05

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   01:45

   Fotbal: RC Lens - OGC Nice

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Angers SCO

Celý program