boxerský comeback

McGregorovi bych nakopal zadek, říká 54letý Mike Tyson před návratem

Mike Tyson předpověděl, jak by dopadl duel s McGregorem
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia
Mike Tyson předpověděl, jak by dopadl duel s McGregorem
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 29. 7. 2020
Téma:
UFC

Historicky nejmladší boxerský šampion těžké váhy Mike Tyson před zářijovým návratem mezi provazy oplývá sebevědomím. V ringu by prý zmlátil klidně i UFC legendu Conora McGregora.

 Zuřivý Mike (44-6-2NC) byl hostem v talk-show Jimmyho Fallona, kde mu slavný moderátor nastínil sérii hypotetických duelů a poprosil ho o zvolení vítěze. „Myslím, že bych zbil každého, kdo kdy žil,“ řekl Tyson s humorem.
 „Nakopal bych mu zadek,“ pronesl Tyson bez váhaní, když přišlo na řadu jméno bývalého dvojnásobného UFC šampiona Conora McGregora. Vzápětí však přiznal, že by museli zápasit podle pravidel boxu, nikoli MMA.McGregor není jediný, komu by Tyson nakopal zadek. Stejný výsledek vyřkl i pro fiktivní duely s filmovými boxerem Rocky Balbou a jeho rivalem Ivanem Dragem. Jediný, komu by se Mike vzdal, je prý hlavní postava z kultovního filmu Karate Kid.Mike Tyson bude mít příležitost ukázat své boxerské dovednosti 12 září. Patnáct let od ukončení kariéry se vrátí do ringu v osmikolovém exhibičním zápase s 51letým Royem Jonesem Jr. (66-9), bývalým boxerem, který získal tituly ve střední, super-střední, polotěžké, křížové i těžké váze.Před návratem do klece se cítí sebevědomě a několikrát se s fanoušky podělil o fenomenální formu, jakou na stará kolena má. Nicméně rodina jeho nápadem tak nadšená není.„Moje děti (Tyson je otcem sedmi dětí) si myslí, že bych měl zůstat sedět na svém stařeckém zadku. Ale co oni vědí? Oni neumí boxovat a žádné z mých dětí mě nedokáže porazit, takže co oni vědí, popisoval boxer s humorem reakci svých nejbližších.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Eintracht Norderstedt - Bayer Leverkusen

   12:55

   Polední sportovní noviny

   13:00

   1000 mil československých

   13:15

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (trénink Moto3)

 • Nova Sport 2

  • RunTour - Olomouc

   10:45 11:00
   11:00

   Czech PGA Ropice Golf Trophy

   12:00

   NBA: Boston Celtics - Miami Heat

   14:00

   NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   15:45

   Běhej lesy - Jizerská

   15:55

   Ötztal Cycle Marathon - 40 year anniversary

Celý program