Publikováno 6. 11. 2018
život slavných dal o sobě vědět

McGregor zahulil trávu s Tysonem, pak se vysmál Mayweatherovi!

Conor McGregor a Mike Tyson
Zdroj: Instagram

Conor McGregor o sobě dlouho nedal vědět a tak zase trochu pobavil fanoušky na svém instagramovém účtu. Nejprve se potkal s legendárním boxerem Mikem Tysonem, který přicestoval do Irska a pak zareagoval na jeho kolegu Floyda Mayweathera, který oznámil, že se na konci roku vrátí do ringu...

Legendární Tyson má za sebou hodně bouřlivá léta. Poté, co neunesl slávu a peníze, vyhlásil bankrot a poslední roky se pomalu snaží žít tak nějak spořádaně. Na začátku roku dokonce investoval do marihuanové farmy, kde podle vlastních slov produkují "trávu" té nejvyšší kvality pro všechny, kteří ji potřebují.

Nicméně v rámci své tour objíždí evropské metropole a zastavil se i v Dublinu, kde se potkal se svým kamarádem McGregorem. No a když už se tihle dva ranaři potkali, musel Tyson dát McGregorovi otestovat, jak že chutná jeho vlastní byznys.

Fotka, kde jsou oba zachyceni s marihuanovým jointem pochopitelně obletěla celý svět, protože Conor si ji hrdě umístil na svém instagramovém účtu.

Status Conora McGregora
Zdroj: Instagram

Možná právě veselá nálada pak u McGregora vyvolala touhu trošku si rýpnout do Floyda Mayweathera, který na záčátku týdne oznámil, že se 31. prosince v Japonsku utká s kickboxerem Tenshinem Nasukawou. Zápas navíc pořádá organizace Rizin, což je asijská obdoba americké MMA organizace UFC. Pravidla souboje zatím však nebyla stanovena. Nicméně fotka, kde si Floyd potřásá pravicí s Nasukawou rozesmála McGregora natolik, že se k ní musel vyjádřit.

Conor se posmívá Mayweatherovi
Zdroj: Instagram

"To je teplákovka, nebo oblek do sauny, Floyde?! To je v tom Tokyu takový horko, nebo o co tady sakra jde?! Já vím, klima se mění, to není legrace. A kdo je ten malej šmejd vedle tebe? To je šílená kravina. Vypadáte, jako z Křižovatky smrti, nebo tak něco. Chris Tucker a Jackie podělanej Chan. To je tedy sakra paráda. Ty jsi takovej malej bastard, Floyde. Vlastně to bude rovný souboj, to jo." napsal Conor další den na svém instagramu.

 

No horkokrevný Ir asi zkrátka potřeboval opět vzbudit trochu pozornosti, což se mu dvěma fotografiemi a jedním vulgárním statusem celkem povedlo.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:10 12:55

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   12:55

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Vallnord - Arcalis)

   13:25

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   15:15

   Natural Track Luge - World Cup Final (Umhausen)

   15:40

   NBA – akce měsíce

   15:50

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

 • Nova Sport 2

  • 11:15 12:55

   Fotbal: LA Galaxy - Houston Dynamo

   12:55

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   14:55

   Fotbal: Toulouse FC - Lille OSC

   16:55

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   18:55

   Teleshop

   19:10

   UFC Now (12)

Celý Program