Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

život slavných dal o sobě vědět

McGregor zahulil trávu s Tysonem, pak se vysmál Mayweatherovi!

Conor McGregor a Mike Tyson
Zdroj: Instagram

Conor McGregor o sobě dlouho nedal vědět a tak zase trochu pobavil fanoušky na svém instagramovém účtu. Nejprve se potkal s legendárním boxerem Mikem Tysonem, který přicestoval do Irska a pak zareagoval na jeho kolegu Floyda Mayweathera, který oznámil, že se na konci roku vrátí do ringu...

Legendární Tyson má za sebou hodně bouřlivá léta. Poté, co neunesl slávu a peníze, vyhlásil bankrot a poslední roky se pomalu snaží žít tak nějak spořádaně. Na začátku roku dokonce investoval do marihuanové farmy, kde podle vlastních slov produkují "trávu" té nejvyšší kvality pro všechny, kteří ji potřebují.

Nicméně v rámci své tour objíždí evropské metropole a zastavil se i v Dublinu, kde se potkal se svým kamarádem McGregorem. No a když už se tihle dva ranaři potkali, musel Tyson dát McGregorovi otestovat, jak že chutná jeho vlastní byznys.

Fotka, kde jsou oba zachyceni s marihuanovým jointem pochopitelně obletěla celý svět, protože Conor si ji hrdě umístil na svém instagramovém účtu.

Status Conora McGregora
Zdroj: Instagram

Možná právě veselá nálada pak u McGregora vyvolala touhu trošku si rýpnout do Floyda Mayweathera, který na záčátku týdne oznámil, že se 31. prosince v Japonsku utká s kickboxerem Tenshinem Nasukawou. Zápas navíc pořádá organizace Rizin, což je asijská obdoba americké MMA organizace UFC. Pravidla souboje zatím však nebyla stanovena. Nicméně fotka, kde si Floyd potřásá pravicí s Nasukawou rozesmála McGregora natolik, že se k ní musel vyjádřit.

Conor se posmívá Mayweatherovi
Zdroj: Instagram

"To je teplákovka, nebo oblek do sauny, Floyde?! To je v tom Tokyu takový horko, nebo o co tady sakra jde?! Já vím, klima se mění, to není legrace. A kdo je ten malej šmejd vedle tebe? To je šílená kravina. Vypadáte, jako z Křižovatky smrti, nebo tak něco. Chris Tucker a Jackie podělanej Chan. To je tedy sakra paráda. Ty jsi takovej malej bastard, Floyde. Vlastně to bude rovný souboj, to jo." napsal Conor další den na svém instagramu.

 

No horkokrevný Ir asi zkrátka potřeboval opět vzbudit trochu pozornosti, což se mu dvěma fotografiemi a jedním vulgárním statusem celkem povedlo.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   10:35

   Kart Grand Prix Le Mans

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cape Pioneer Trek

   11:30

   Cape Pioneer Trek Finals

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   10:40

   Cyklomagazín (3)

   10:50

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   Glemmride 2019

   12:30

   Infinite Trail

Celý Program