Publikováno 2. 2. 2019
UFC Má další dítě?

McGregor má problém: Svobodná matka po něm chce testy DNA!

Conor McGregor má možná další dítě
Zdroj: Profimedia, Twitter

Conor McGregor nezažívá vůbec dobré období. Nedávno ho asociace UFC potrestala za hromadnou bitku, teď se objevila žena, která po něm chce testy otcovství.

V úterý se McGregor dozvěděl, že za hromadnou bitku po jeho zápase s Khabibem Nurmagomedovem nesmí až do dubna zápasit a teď se na něj valí další problém.


Svobodná matka Terri Murray oznámila, že roční holčička Clodagh se narodila devět měsíců poté, co měla styk s Conorem McGregorem a požaduje testy DNA. „Nechci jeho peníze, jenom chci dokázat, že je otcem Clodagh a že nelžu,“ prozradila šestadvacetiletá Terri serveru Mirror.co.uk.


Hvězda UFC ale vše popírá a tvrdí, že Terri spala s jedním ze svých kamarádů a je zřejmé, že bude ochotný to testem otcovství dokázat.


McGregor se s Terri potkal v roce 2017 v Liverpoolu, když cestoval na koňské dostihy Grand National. Tu noc podle Terri měli spolu styk. Stalo se to čtyři týdny před tím, než Conorova partnerka Dee Devlin porodila syna Conora McGregora Juniora.


Na fotkách, které pochází z hotelu, jde jasně vidět, jak Conor sjíždí rukou pod černou minisukni Terry, a tak nemůže vyvrátit, že by svobodnou matku neznal, nebo že s ní nikdy nic neměl.

15

GALERIE: Svobodná matka chce testy otcovství po Conoru McGregorovi

Zdroj: Twitter

Conor McGregor se snažil Terri zajet rukou pod sukni

Hodnocení:„Políbila jsem ho. On mi zkoušel zajet rukou pod sukni, ale říkala jsem Ne, Ne,“ popsala Terri, co se dělo na hotelovém pokoji. „Nakonec jsme spolu spali. Abych byla upřímná, nespali jsme. Však víte, co to znamená,“ přiznala Terri, že měla s třicetiletým Irem sexuální styk.


„Řekla jsem, že neberu antikoncepci a on jen řekl Š***j mě baby!“ Poté spolu strávili noc ještě o dva dny později. Terri přitom už věděla, že má doma Conor těhotnou přítelkyni.
„To není moje vina. Je jeho. Nikdo to na mě nemůže hodit. Nesouhlasím s tím a mrzí mě, že jsem to udělala. Cítím se špatně kvůli té ubohé dívce. Cítím se trapně a stydím se, ale takové věci se stávají. Není to moje vina,“ omluvila se McGregorové přítelkyni nepřímo Terri.


Poté irský zápasník odletěl domů a po měsíci Terri zjistila, že je těhotná. Conora o tom informovala, ale Ir prý nikdy neodpověděl. Clodagh Julie Muuray se narodila 9. ledna 2018. Její otec v rodném listě není uveden.


A to z jediného důvodu. Její matka jí prý poradila, ať tam slavné jméno neuvádí. Kdyby prý o dceru projevil zájem, mohl by jí díky jménu a penězům získat a Terri by ji už nikdy nemusela vidět.


„Chci, aby moje dítě mělo nejlepší život, a vím, že by k tomu mohly jeho peníze pomoct,“ přiznala nakonec Terri. „Pokud půjde na testy DNA, řeknu mu, že už se mnou nikdy nemusí mluvit a může si jít svou cestou,“ dodala ale matka samoživitelka.

hp TN.cz