zápas snů další krok k realitě

McGregor už může do boxerského ringu! Teď je řada na Floydovi

McGregor vs. Mayweather
Zdroj: Profimedia
McGregor vs. Mayweather

Tak už je to tady. Hvězda světa UFC Conor McGregor před časem nevyhrožoval nadarmo. Když se rozpovídal o svých plánech a nových výzvách, naznačil, že by ho lákal souboj s králem boxerského ringu Floydem Mayweatherem. A vida, včera mu v Kalifornii vydali profesionální boxerskou licenci!

O tom, že už může Conor nejen do oktagonu, ale i do boxerského ringu, informoval jeho agent Audie Attar. Informaci pak nezávisle potvrdil i výkonný ředitel organizace California State Athletic Andy Foster.


Irský bojovník je sice stále pod smlouvou s UFC, ale už několikrát naznačil, že si stejně bude diktovat věci po svém. Když se ho před pár měsíci novináři ptali, zda si dokáže představit souboj v boxerském ringu, projevil McGregor zájem. Ale zároveň se pak objevila i částka, za kterou by byl ochotný tenhle souboj podstoupit: 100 milionů dolarů.

GALERIE: Conor McGregor je fešák

1
/
11
Zdroj: Instagram
Conor McGregor - 2

Jenže ještě je tady Floyd Mayweather, kterému by se musel tenhle nápad líbit. A když komentoval spekulace jeho produkční Leonard Ellerbe, nevypadalo to na nějaký velký zájem.


"Všechno je to jenom hra a boj o to, získat co nejvíc fanoušků. Dostal boxerskou licenci a my mu gratulujeme. Ale i kdyby chtěl, tak s Floydem boxovat nebude, protože mu to jeho šéfové nedovolí," myslí si Mayweatherův promotér.


A prý by Conor neuspěl i kdyby na souboj přišlo: Lidé z UFC jsou příliš chytří na to, aby něco takové dopustili. "Kdyby vstoupil do ringu s Floydem, každý ví, jak by to dopadlo. Dostal by zle naloženo," dodal Ellerbe s tím, že by utrpěla pověst UFC.


Ale to jsou koneckonců přesně ta slova, která posouvají duel dál k realitě. Lidé chtějí šou a opravdu vidět, který ze dvou gigantů je lepší. A jelikož Mayweather do světa UFC vstoupí těžko, jde souboji naproti Conor. Třeba i proto, že získal licenci právě v Kalifornii, kde dodnes neporažený boxer bydlí.


Je tam ale jedna pochybnost. Floyd Mayweather si zvykl na to, že jeho největší zápasy se konají v Las Vegas. A o tomto místě McGregor prohlásil, že už tam nikdy bojovat nebude, protože dostal pokutu 150 tisíc dolarů za incident na předzápasové tiskovce s Natem Diazem.

Související témata:
ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:00 01:30

   Rychlá kola (2)

   01:30

   Caro North - Expedition Antarctica

   02:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program