Comeback

McGregor ukázal svůj trénink. Kovboje čekají pořádné bomby

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Téma:
MMA

Už 18. ledna bude znovu zápasit Conor „The Notorious“ McGregor. Jeho návrat je opředen otázkami, v jaké formě irský ranař nastoupí a jestli bude fyzicky připraven na velterovou váhu. Týden před UFC 246 ukázal fanouškům MMA, že comeback myslí vážně.

McGregor se po více než roční pauze postaví v pětikolovém duelu Donaldovi „Kovboj“ Cerronemu. Mnozí o jeho comebacku pochybují a nevěří, že po vydělaní stamiliónového jmění má dostatečnou motivaci do tréninku.
 

Nicméně z jeho rohu zazněly komentáře, že Conor nebyl nikdy lépe připraven a sám jeho trenér John Kavanagh je potěšen svěřencovým přístupem. Krátce před blížícím se duelem byl na youtubovém kanálu The Mac Life zveřejněn kus McGregorova tréninku.

Conor vypadá silnější, ale udržel si uvolněný pohyb. Trenér boxu Phil Sutcliffe s ním pracuje od dvanácti let. "Za posledních 6-7 týdnů, co se mnou je, jsou jeho boxerské schopnosti a práce nohou fenomenální," řekl o přípravě na příští zápas. McGregor znovu trefuje lapy tvrdými údery, kterými v minulosti trápil mnoho UFC zápasníků. 
 

Jeho soupeř Donald Cerrone se tak bude muset mít obzvlášť na pozoru před Irovou pověstnou levačkou. Otázkou zůstává, jesti McGregor udrží tempo v případě, že se zápas dostane do pozdějších kol.

Bývalý dvojnásobný šampion naposledy vyhrál v roce 2016, poté si odskočil do boxerského ringu, kde sice prohrál s legendou Floydem Mayweatherem, ale odnesl si přes 2 miliardy korun. Následně podlehl při návratu do oktagonu neporaženému Dagestánci Chabibu Nurmagomedovi.

Po poslední porážce bylo o jeho osobě slyšet spíše kvůli skandálům a chování za hranicí zákona. Nicméně teď to vypadá, že starý hladový McGregor je zpátky a chystá se znovu usednout na trůn UFC.

Zápas Conor vs. Kovboj můžete 19. ledna sledovat na Nova Sport 2 a VOYO živě od 3:30 h.

Související témata:
DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Manchester United - FC Kodaň

   10:50

   RunTour - České Budějovice

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

   12:50

   Nova Cup - MČR E - BIKE

 • Nova Sport 2

  • NBA: Utah Jazz - Dallas Mavericks

   09:00 11:05
   11:05

   Coldwater Classic Series 2010 - Documentary

   11:35

   Nyami Nyami - Slacklining at the Victoria Falls

   12:05

   UFC Reloaded (50)

   12:45

   Běhej lesy - Bílá

   13:00

   Manchester United - FC Kodaň

Celý program