Comeback

McGregor ukázal svůj trénink. Kovboje čekají pořádné bomby

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Už 18. ledna bude znovu zápasit Conor „The Notorious“ McGregor. Jeho návrat je opředen otázkami, v jaké formě irský ranař nastoupí a jestli bude fyzicky připraven na velterovou váhu. Týden před UFC 246 ukázal fanouškům MMA, že comeback myslí vážně.

McGregor se po více než roční pauze postaví v pětikolovém duelu Donaldovi „Kovboj“ Cerronemu. Mnozí o jeho comebacku pochybují a nevěří, že po vydělaní stamiliónového jmění má dostatečnou motivaci do tréninku.
 

Nicméně z jeho rohu zazněly komentáře, že Conor nebyl nikdy lépe připraven a sám jeho trenér John Kavanagh je potěšen svěřencovým přístupem. Krátce před blížícím se duelem byl na youtubovém kanálu The Mac Life zveřejněn kus McGregorova tréninku.

Conor vypadá silnější, ale udržel si uvolněný pohyb. Trenér boxu Phil Sutcliffe s ním pracuje od dvanácti let. "Za posledních 6-7 týdnů, co se mnou je, jsou jeho boxerské schopnosti a práce nohou fenomenální," řekl o přípravě na příští zápas. McGregor znovu trefuje lapy tvrdými údery, kterými v minulosti trápil mnoho UFC zápasníků. 
 

Jeho soupeř Donald Cerrone se tak bude muset mít obzvlášť na pozoru před Irovou pověstnou levačkou. Otázkou zůstává, jesti McGregor udrží tempo v případě, že se zápas dostane do pozdějších kol.

Bývalý dvojnásobný šampion naposledy vyhrál v roce 2016, poté si odskočil do boxerského ringu, kde sice prohrál s legendou Floydem Mayweatherem, ale odnesl si přes 2 miliardy korun. Následně podlehl při návratu do oktagonu neporaženému Dagestánci Chabibu Nurmagomedovi.

Po poslední porážce bylo o jeho osobě slyšet spíše kvůli skandálům a chování za hranicí zákona. Nicméně teď to vypadá, že starý hladový McGregor je zpátky a chystá se znovu usednout na trůn UFC.

Zápas Conor vs. Kovboj můžete 19. ledna sledovat na Nova Sport 2 a VOYO živě od 3:30 h.

DC TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:15 01:05

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

 • Nova Sport 2

  • 23:20 02:10

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   02:10

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

Celý Program