Aktualizováno 7.12. 2016 15:00
video + galerie má se čím chlubit

McGregor ukázal své luxusní apartmá! A zase provokoval...

Conor McGregor a jeho apartmá
Zdroj: Instagram

Conor McGregor je prostě svůj. Znovu to dokázal videem, které zveřejnil na instagramu. V něm předvádí své luxusní apartmá na Tenerife. Pozorný divák si pak všimne i toho, že zdaleka nejde jen o chlubení bydlením.

To by totiž ani nebyl Conor McGregor, aby někoho neprovokoval. Ústředním motivem jeho posledního vystoupení se staly jeho dva pásy pro světového šampióna.
 

Osmadvacetiletý Ir se nedávným vítězstvím nad Eddiem Alvarezem stal vůbec prvním bojovníkem v UFC, kdo získal mistrovské tituly ve dvou váhách.

13

GALERIE: Luxusní apartmá Conora McGregora

Zdroj: Instagram

Conor McGregor a jeho apartmá - 1

Hodnocení:

Jenže organizace UFC se rozhodla mu jeden z nich odebrat. McGregor si totiž nyní kvůli těhotenství své přítelkyně chce dát pauzu až do poloviny příštího roku a UFC nechce nechat tak dlouho obě divize bez titulového zápasu. 

Rodák z Dublinu se však už nechal slyšet, že to UFC nebude mít jednoduché a že se pásů jen tak nevzdá. "Jeden pás si hodím přes jedno rameno, druhý přes druhé rameno a budete potřebovat armádu, abyste mi jeden z nich vzali," vzkázal.
 

A v podobném duchu pokračoval i po příletu na Tenerife. Prohlídku luxusního apartmánu totiž jako by nic začal záběrem právě na oba mistrovské pásy na znamení toho, že ho ani jednoho z nich UFC ještě nezbavila.

"Pořád mám dva pásy. Zrovna teď jsou u mě doma. Někdo musí přijít a vzít mi je," poslal prostřednictvím show Q&A vzkaz do UFC.

 

msl TN.cz