frustrovaný Conor

McGregor si stěžuje na absenci soupeřů. Přitom odmítl zápas o titul

Dana White a Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 11. 6. 2020
Téma:
UFC

Prezident UFC se znovu vyjádřil k odchodu Conora McGregora. Poté, co irský ranař odůvodnil konec kariéry tím, že nemá s kým zápasit, Dana White uvedl věci na pravou míru. McGregor zaspal svou šanci, a tak se UFC posunulo kupředu bez něj.

„Když se dívám na seznam možných soupeřů, nikdo mě nezajímá. Tahle hra už pro mě není zajímavá,“ odůvodnil McGregor svůj odchod do důchodu. Dana White sice jeho rozhodnutí chápe, ale prozradil, že irský ranař se bez soupeře ocitl vlastním přičiněním. Mohl zápasit na UFC 249 o prozatímní titul a výhrou by se dostal k Chabibovi.

 

„Conor měl možnost nastoupit do zápasu s Tonym Fergusonem, ale řekl, že není žádný náhradník a že to neudělá. Gaethje to udělal a získal titulovou šanci. On chce zápasit s Gaethjem, ale ten porazil Fergusona a čeká ho zápas s Chabibem,“ vyjádřil se White na konto McGregora pro ESPN.

White dříve svému oblíbenci naznačil, aby se na chvíli stáhl do pozadí a vyčkal na výsledek zářijového duelu Gaethje vs. Chabib. Avšak hvězda McGregorových rozměrů nehodlala čekat a urážkami přes sociální sítě chtěl docílit svého.

Nicméně to se mu nepovedlo a o králi lehké váhy se rozhodne bez něj. Podle prezidenta UFC je právě toto jedním z hlavních důvodů, proč McGregor oznámil konec kariéry. „Conor je frustrovaný, protože nemůže dostat to, co chce,“ pokračoval White.

Svůj názor přidal i promotér a spolumajitel organizace OKTAGON Ondřej Novotný. Na McGregorovo konto se vyjádřil ve svém podcastu. Zmínil hned několik jmen, které by garantovaly skvělý zápas:
 

„Co je to za kecy. Jak ho to nemůže bavit, a jak to, že nemá s kým soupeřit. V UFC je hromada zajímavých jmen, které neporazil a se kterými by měl velké problémy. Gaethje, Diaz, Masvidal jsou zápasy, které by mu vydělaly obrovské peníze.“

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Major League Soccer Highlights (7)

   20:30 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

   00:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program