Střízlivý Ir

McGregor přiznal sklony k alkoholismu. Nenapil se už měsíce

McGregor před zápasem s Mayweatherem
Zdroj: Profimedia
McGregor před zápasem s Mayweatherem

McGregor přiznal problém s alkoholem. Před zápasem s Chabibem prý pil každý den. Naštěstí během přípravy na comeback proti Donaldovi Cerronemu se vrátil ke starému já a dlouhé měsíce se démonovi vyhýbal.

K irské kultuře alkohol a zejména dobrá whiskey zkrátka patří. Bývalý dvojnásobný šampion navíc v září 2018 vydal vlastní destilát Proper No. Twelve. Nezůstal jen u vlastnictví a svůj produkt rád pravidelně ochutnával. „Nasával jsem celý poslední týden před zápasem s Chabibem,“ prozradil svou nedisciplinovanost Conor v rozhovoru pro ESPN.


„Nevím proč, měl jsem v sobě jed nebo tak něco. Nedělal jsem to, co jsem měl. Nežil jsem tak, jak jsem měl. Ale už se k tomu nevrátím. Udělal jsem chyby, ale jsem chlap, takže je přiznám a napravím,“ řekl McGregor o svém minulém chování, které se rozhodně liší od fungování profesionálního atleta.

Svá slova naplnil. V přípravě na Donalda Cerroneho šel všechen alkohol stranou. „Naposledy jsem se napil pár měsíců zpátky, možná tři-čtyři měsíce,“ promluvil v rozhovoru o své abstinenci. „Možná nejsem dokonalý, ale s plným břichem a dobrým spánkem se tomu blížím,“ pokračoval o své proměně.

Zprávy o Conorově tréninku a aktuální formě nasvědčují, že svůj návrat, znovu získání titulu i případnou odvetu s Chabibem Nurmagomedovem myslí vážně. Vypadá to, že starý McGregor je zpátky. Uvidí se, jestli v případě vítězství znovu rozpoutá divokou sérii oslav, či se vrátí do přípravy pro naplnění svých cílů pro rok 2020.

I UFC zápasníci jsou jen lidé a řada z nich má své neřesti. Právě Conorův soupeř Donald „Kovboj“ Cerrone si svůj život bez oblíbeného piva neumí představit. Americký pivovar mu dokonce vytvořil vlastní edici.Nejobávanější MMA zápasník Jon Jones také v minulosti přiznal, že v přípravě na své zápasy často pařil. A ani bývalý král střední váhy (do 84 kg) Michal Bisping se netajil svým vztahem k alkoholu. Dokonce se několikrát objevil v podroušeném stavu na UFC konferencích.

Jestli střízlivý Conor McGregor porazí Donalda Cerroneho sledujte už tuto neděli 19. ledna od 3:30 živě na Nova Sport 2 a Voyo.
 

DC TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 02:10 03:50

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

   12:00

   Element (405)

Celý Program