Složil kauci Běsnění hvězdy UFC

McGregor po útoku na autobus: Má za sebou soud a byl propuštěn

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor

Conor McGregor je po útoku na autobus zase na svobodě. Z vazby byl propuštěn poté, co složil kauci 50 tisíc dolarů, což je v přepočtu více než milion korun. S hvězdou UFC už také proběhl v Brooklynu soud a další čeká McGregora v polovině června. Jeho kariéra je ale dál ohrožena.

Pojďme si to celé zrekapitulovat a vezměme to hezky popořádku. Od čtvrtka létá Conor McGregor v pěkném průšvihu. Po tiskové konferenci v New Yorku totiž zaútočil společně s několika dalšími kumpány na autobus, ve kterém mimo jiných seděl i Khabib Nurmagomedov. Toho McGregor v lásce rozhodně nemá a chtěl si s ním tak vyřídit své účty. Jenže to přehnal.

 

 

McGregor a ostatní agresoři házeli do oken autobusu různé předměty. Irský bouřlivák třeba prohodil jedno okno železným rudlíkem. Tím lehce zranil dva borce, kteří seděli uvnitř. V důsledku toho byla tři sobotní klání zrušena.

 

 

A pak to šlo hodně rychle. Conor McGregor sice opustil místo činu, ale pak se sám přihlásil na policii. Byl obviněn ze čtyř trestných činů. Noc strávil ve vazbě, kterou opustil díky kauci 50 tisíc dolarů. Má za sebou i první soudní stání v Brooklynu a další ho čeká v polovině června.

 

 

Venku z celé šlamastiky ale rozhodně není. Pokud splní jisté podmínky, má povolení vycestovat z Ameriky do rodného Irska. Jeho kariéra je navíc dál v ohrožení. Šéf UFC Dana White byl totiž z jeho počinu hodně rozzuřený a tak možná McGregorovi vystaví doživotní stopku v nejprestižnější organizaci MMA.

Související témata:
lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Katalánska (závod MotoGP)

   14:45 16:00
   16:00

   Florbal: SPV - TPS

   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program