Publikováno 7. 4. 2018
Složil kauci Běsnění hvězdy UFC

McGregor po útoku na autobus: Má za sebou soud a byl propuštěn

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor

Conor McGregor je po útoku na autobus zase na svobodě. Z vazby byl propuštěn poté, co složil kauci 50 tisíc dolarů, což je v přepočtu více než milion korun. S hvězdou UFC už také proběhl v Brooklynu soud a další čeká McGregora v polovině června. Jeho kariéra je ale dál ohrožena.

Pojďme si to celé zrekapitulovat a vezměme to hezky popořádku. Od čtvrtka létá Conor McGregor v pěkném průšvihu. Po tiskové konferenci v New Yorku totiž zaútočil společně s několika dalšími kumpány na autobus, ve kterém mimo jiných seděl i Khabib Nurmagomedov. Toho McGregor v lásce rozhodně nemá a chtěl si s ním tak vyřídit své účty. Jenže to přehnal.

 

 

McGregor a ostatní agresoři házeli do oken autobusu různé předměty. Irský bouřlivák třeba prohodil jedno okno železným rudlíkem. Tím lehce zranil dva borce, kteří seděli uvnitř. V důsledku toho byla tři sobotní klání zrušena.

 

 

A pak to šlo hodně rychle. Conor McGregor sice opustil místo činu, ale pak se sám přihlásil na policii. Byl obviněn ze čtyř trestných činů. Noc strávil ve vazbě, kterou opustil díky kauci 50 tisíc dolarů. Má za sebou i první soudní stání v Brooklynu a další ho čeká v polovině června.

 

 

Venku z celé šlamastiky ale rozhodně není. Pokud splní jisté podmínky, má povolení vycestovat z Ameriky do rodného Irska. Jeho kariéra je navíc dál v ohrožení. Šéf UFC Dana White byl totiž z jeho počinu hodně rozzuřený a tak možná McGregorovi vystaví doživotní stopku v nejprestižnější organizaci MMA.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 01:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   01:05

   Natural Track Luge - World Championship

   01:35

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:45

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   00:45

   Major League Soccer Highlights (8)

   01:15

   Premier League Darts 2019

   09:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   10:40

   UFC Unleashed (3)

   11:25

   UFC Now (12)

Celý Program