Aktualizováno 22.11. 2016 14:17
ufc kdy ho uvidíme?

McGregor oznámil světu šťastnou novinu! Fandy tím ale nepotěší

Conor McGregor s partnerkou Dee Devlin
Zdroj: Profimedia

Conor McGregor je od posledního vítězného boje neoddiskutovatelně žijící legendou ve světě UFC. Už teď se ale musí začít připravovat na úplně novou roli, která s bitvami v kleci jen pramálo souvisí. A právě do oktagonu se kvůli tomu nějakou dobu nepodívá.

Vítězné utkání s Eddiem Alvarezem, díky němuž se nesmazatelně zlatým písmem zapsal do historie UFC jako borec, který jako první získal mistrovský pás ve dvou váhových kategoriích, totiž bylo pro Conora na dlouhou dobu posledním. Světu totiž oznámil šťastnou novinu, že jeho dlouholetá partnerka Dee Devlin čeká potomka.
 

Ačkoliv fanoušci irskému bijci narození dítěte nepochybně přejí, musí si teď na svého oblíbence nechat zajít chuť. McGregor totiž nechce zápasit do doby, než další člen rodinného klanu přijde na svět. "Nebude bojovat dříve než v květnu," potvrdil listu Los Angeles Times Dana White z organizace UFC. "Jeho dívka je vystresovaná, když Conor bojuje. A on ji nechce tomu stresu během těhotenství vystavovat," doplnil důvody.

Jestli tedy dojde na další plány v McGregorově programu, o kterých se v minulých dnech čile spekulovalo, se uvidí pravděpodobně nejdříve příští rok v květnu.
 

TN.cz