další šílenost

McGregor se vrací do boje! Oznámil zápas s další legendou

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
Publikováno 26. 9. 2020
Téma:
UFC

Irská ikona světa UFC Conor McGregor už zase hledá nové výzvy. V pátek v noci na svém twitterovém účtu oznámil, že chystá boxerský zápas s filipínskou legendou Manny Pacquiaem a souboj dvou celebrit bojových sportů by se prý měl uskutečnit někde na „Blízkém východě“.

K McGregorovu sdělení se už vyjádřil i manažer obou bojovníků Audie Attar. Ten sice sdělil, že ještě není nic potvrzené, ale oznámil, že se jedná o termínu na konci prosince či na začátku ledna a Blízký východ je jedno z mála míst, o nichž se diskutuje jako o dějišti.


Attar nedávno oznámil, že s UFC jednal o budoucnosti McGregora, ale v současnosti je prý jediným tématem, o kterém se diskutuje právě boxerské klání s Mannym Pacquiaem. 

McGregor už jednou do ringu nastoupil a nedopadlo to vůbec dobře. Duel s Floydem Mayweatherm v roce 2017, při kterém irský bojovník vůbec nestíhal, zkritizovali sportovní fanoušci jako podivnou frašku. Přesto se jednalo o jednu z nejvýdělečnějších sportovních akcí historie.


Manny Pacquiao stál v ringu naposledy v červenci 2019, kdy v Las Vegas zdolal ve dvanáctikolovém duelu na body neporaženého Keitha Thurmana. McGregor se představil naposledy v oktagonu UFC v lednu, kdy během 40 sekund ukončil Donalda Cerroneho.


Váhová kategorie ještě nebyla stanovena, nicméně Pacquiaova váha bývá 66 kilo, naopak McGregor naposledy bojoval s Cerronem ve váhovce do 77 kg.


Pacquiao je v současné době na Filipínách senátorem a jeho úřad zápas opravdu podle talksport.com potvrdil. "Kvůli všem filipínským obětem Covidu-19 senátor Manny Pacquiao bude bojovat s UFC superstar Conorem McGregorem příští rok," znělo z Filipín spolu s dodatkem o tom, kam vydělané peníze poputují: "Obrovská část jeho výdělku půjde na ty, kteří byli pandemií zasažení napříč celou zemí."

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program