krátká zpráva

McGregor opět vzbudil pozdvižení. Přijímá, s kým bude zápasit?

McGregor před zápasem s Natem Diazem
Zdroj: Profimedia
McGregor před zápasem s Natem Diazem
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 31. 7. 2020
Téma:
MMA

Conor McGregor je taková osobnost, že mu stačí pouhá dvě slova a sociální sítě ožijí. Irský ranař nyní svým krátkým vzkazem vzbudil v lidech nejistotu, co tím přesně myslí, ale odpověď se nabízí, mohl by se utkat s tzv. novým Chabibem, tedy Chamzatem Čimajevem.

Málokdo vzbudí takový rozruch jako Conor McGregor, když na sociální sítě napíše "Já přijímám". The Notorious ve čtvrtek večer přesně tohle napsal na svůj twitter a fanoušci se okamžitě začli dohadovat, co tím myslí.


Někteří fanoušci v tom viděli boxerskou odvetu s Floydem Mayweatherem či přijetí výzvy Mikea Tysona, který před pár dny prohlásil, že by McGregora v boxu rozsekal.


Jiní v tom viděli souboj s Tonym Fergusonem, ale objevily se i názory, že tento tweet nemá s bojováním nic společného a může to být jen přijetí účasti v reklamě, nebo navázání nové sponzorské spolupráce.Nejvíc lidí Irův tweet ale pochopilo tak, že McGregor přijal výzvu od vycházející hvězdy Chamzata Čimajeva, který bývá nazýván novým Chabibem. A není divu, že to tak pochopili, zdá se to býti logické.Čimajev totiž na svůj twitter přidal příspěvek: "Nudím se, prosím, Dano White, dej mi Natea Diaze, Jorgeho Masvidala a Conora McGregora v jeden večer. Dokážu je všechny seřezat. Nejsem namyšlený, jsem jen sebevědomý. Pochopím, pokud se mnou oni nebudou chtít bojovat."McGregor byl v příspěvku označený a jeho tweet "Já přijímám" přišel o pouhou půlhodinu později, takže je opravdu velmi pravděpodobné, že odpovídal Čimajevovi.


Jenže ani to neznamená, že se s ním McGregor skutečně utká. Zápas by nejdřív musel schválit Dana White a irský ranař by za svůj vstup do klece chtěl určitě obrovský balík. Sám Ir ještě může ze zápasu couvnout, ale i pro něj by mohl dávat smysl.Čimajev sice ještě nečelil žádnému soupeři z TOP 10, ale v obou svých zápasech předvedl výkon večera, předvídá se mu velká budoucnost a působí ve vyšší váhové kategorii než McGregor. Pokud by tedy Ir "nového Chabiba" dokázal porazit, mohl by si tím říct o vytouženou odvetu s Nurmagomedovem, který oznámil, že po souboji s Gaethjem absolvuje už jen jediný souboj před ukončením kariéry a jaký zápas by mohl být velkolepější než odveta s McGregorem?

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Los Angeles FC - LA Galaxy

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Házená: HSG Wetzlar - MT Melsungen

   12:30

   Magazín Evropské ligy (2)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Fotbal: Philadelphia Union - Toronto FC

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Sochaux - Amiens SC

   09:00 10:45
   10:45

   Ligue 1 Highlights (8)

   11:40

   Engadin Wind - Competition

   12:10

   UFC Unleashed (9)

   13:00

   UFC 254: Chabib vs. Gaethje

   15:35

   NHL: Stanley Cup 2020

Celý program