Publikováno 14. 2. 2017
velké prohlášení věří si

McGregor? Mayweather? Pošlu oba do nemocnice, hlásí Zlatan

Zlatan Ibrahimovič, Conor McGregor a Floyd Mayweather
Zdroj: Profimedia/ Twitter

Celé drama kolem zápasu mezi UFC šampionem Conorem McGregorem a boxerskou hvězdou Floydem Mayweatherem se již snad dotklo všech. Zajímavý je pohled i dalších profi sportovců, kteří se o bojové sporty zajímají. Nedávno vyjádřil svůj názor i Zlatan Ibrahimovic a s oběma aktéry se úplně nemazlil.

Pokud někdy dojde k zápasu mezi McGregorem a Mayweatherem, bude to právě letos. Několik měsíců trvající spekulace, zda jedna či druhá strana již na zápas kývla, se musí brzy nachýlit ke konci. A některé jedince to už pomalu začíná unavovat. Patří mezi ně i Zlatan Ibrahimovic, který se nebojí nikdy říct, co si opravdu myslí.
 

„Jsem už unavený z dramatu mezi Mayweatherem a McGregorem. Pro oba by bylo lepší, kdyby přestali s jejich šaškárnami a bojovali se mnou. Nechť uvidíme, jak to dopadne, ale ti dva pojedou pak přímo do nemocnice.“ prohlásil Ibrahimovic se smíchem pro španělský web Mundo Deportivo.
 

Sranda to možná je, ale kdyby přišlo na akci, tak si jen těžko představit, že Zlatan v zápase s oběma zápasníky prohraje. S jeho necelými dvěma metry je tak o 20 centimetrů vyšší a i váhová kategorie je u švédského střelce někde jinde. Navíc Zlatan má i černý pásek v taekwondu, které mu zajistilo sílu v osobních soubojích.

Zlatana v oktagonu či boxerském ringu zřejmě nyní neuvidíme, ale třeba po své kariéře na trávníku vymění kopačky za rukavice. Chtěli byste vidět Zlatana v UFC? A kdo by pro něj byl ideální protivník? Dejte nám vědět v diskuzi.
 

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:05

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   15:05

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   15:20

   Off-road Maraton (1)

   15:45

   Natural Track Luge - World Championship

   16:10

   Proběhni.se 2019

   16:25

   Teleshop

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   15:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   16:45

   Teleshop

   17:00

   NHL: Boston Bruins - Columbus Blue Jackets

   19:00

   Off-road Maraton (1)

   19:20

   Truck Racing Magazine (2)

Celý Program