video dublinské podsvětí

Conor má trable! Rozbil ústa otci irského mafiána, asi to netušil

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor

Conor McGregor má nový problém a zdá se, že zatím největší v jeho životě. Bojovník, kterého proslavila UFC a muž, který si v duelu s boxerem Floydem Mayweatherem vydělal tolik, že už by nikdy nic nemusel dělat, se nemile zapletl s mafií.

Šéf UFC Dana White už několikrát naznačil, že návrat Conora McGregora do světa UFC je spíš už jen věc pouhé fantazie. Irské celebritě prý zamotaly hlavu peníze. Jenže problémů je zcela jistě víc.


McGregor se ve čtvrtek halil do mikiny s kapucí, když mířil k soudnímu přelíčení, kde byl obviněn z překročení rychlosti při jízdě svým luxusním BMW i8. To samozřejmě spraví nějaká pokuta nebo veřejně prospěšné práce.

 

Respect to Martin they hassled the bollox out of him as well hahah

Příspěvek sdílený Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),


Jenže McGregor se prý má mít na pozoru i jinak. Podle irských webů mu jde i o život. Důvodem je nedávný konflikt v jednom z irských barů. McGregor se měl v podniku zvaném Black Forge porvat s jistým Ryanem Burnem, když se do bitky vložil starší chlapík. Toho měl bijec z UFC dvakrát zasáhnout pěstí do hlavy, než ho vyhazovači uklidili do auta.


Bohužel pro McGregora by postiženým měl být otec jednoho z nejobávanějších irských mafiánů Grahama „The Wig“ Whelana. U incidentu měla být i jeho dcera Meghan Whelanová, která je zřejmě přítelkyní napadeného Burna.


Graham Whelan sice sedí za mřížemi za obchod s drogami, ale kartelová organizace Kinahan dál děsí Irsko svou činností. Od roku 2000 jí přisuzují smrt až 16 lidí.


Pokud jsou informace webů Independent, Sun a Nesn pravdivé, je současná pozice McGregora opravdu nepříjemná. Irish Sun dokonce přišel s informací, že Kinahan už vyzval McGregora, aby připravil výkupné 1 milion dolarů, které zaručí bojovníkovi klidné dny.


Celá story zní trochu bláznivě, vždyť McGregor v minulosti otevřeně mluvil o tom, že míval dobré vztahy s členy irských gangů. Není tedy vyloučeno, že starými kumpány byl během inkriminované noci obklopen. Ale tentokrát možná stál na baru na špatné straně.

 

 

Související témata:
ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

   10:15

   Nova Cup - Speciál

   10:25

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

 • Nova Sport 2

  • NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   09:00 10:45
   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

   16:10

   Fotbal: Angers SCO - Paris Saint - Germain

Celý program