Comeback šampiona

McGregor má nejlepší formu kariéry. Trenérova slova potvrdil i doktor UFC

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Irský ranař se už 18. ledna postaví zpět do klece. Jeho trenér John Kavanagh o svém svěřenci říká, že ho nikdy neviděl v lepší formě. I přes pozitivní slova z Irova rohu, pořad zůstávalo mnoho takových, co McGregorovu formu zpochybňují. Teď ji potvrdil i UFC doktor.

„Máme týden před zápasem a on by mohl jít už dnes. Je v nejlepší formě za svou kariéru. Je šťastný, klidný a zkrátka nemůže být lepší, než je,“ řekl Conorův dlouholetý trenér Kavanagh, v rozhovoru pro The Mac Life.
 

McGregor nastoupí po více než roční pauze a naposledy zvítězil v roce 2016. Navíc si pro svůj comeback vybral vyšší velterovou váhu (do 77 kg), kde zatím zápasil jen dvakrát s Natem Diazem. Fanoušci i zápasníci MMA zpochybňují jeho připravenost a jestli udýchá potencionálních 5 kol s Donaldem Cerrone.

Chválu z Conorova rohu potvrdil v předzápasovém týdnu i UFC doktor, který kontroluje všechny nastupující zápasníky. „Slyším, v jaké fenomenální formě je. UFC doktor říká, že Conor je v nejlepší formě své kariéry,“ potvrdil McGregorovu připravenost Dana White.

Podle všech indicií to vypadá, že McGregor (21-4-0) svůj návrat myslí vážně. Na UFC 246 se postaví veteránovi Donaldovi Cerronemu (36-13-1NC). Pro šestatřicetiletého Američana je to už 51. zápas MMA kariéry a má i větší zkušenosti s váhovou kategorií do 77 kg, kde se cítí pohodlně.

Naopak pro irského ranaře je to nezvyklý posun. Většinu svých zápasů absolvoval v pérové (do 66kg) či lehké váze (do 70kg). V obou kategoriích držel šampionské tituly. Výběr o sedm kilo vyšší váhy přináší mnoho pochybností, jestli na větší, silnější soupeře bude mít dost silnou ránu, výdrž a jestli si udrží svou pohyblivost. Nicméně to vypadá, že McGregor je dobře připravený. Podle jeho slov teď váží kolem 72 kg.
 

Návrat Conora McGregora a UFC 246 sledujte v neděli 19. ledna od 3:30 na Nova Sport 2 a Voyo.


 

DC TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:15 01:05

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

 • Nova Sport 2

  • 23:20 02:10

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   02:10

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

Celý Program