Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

rýsuje se zápas jemu to nestačilo?!

McGregor chce další bitku mimo oktagon! Soupeř už mu odepsal

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Na Silvestra většina populace vítala příchod Nového roku, ale třeba takový boxer Floyd Mayweather stihl ještě před půlnočním přípitkem nařezat Tenshinu Nasukawovi. Souboj, který jednoznačně ovládl legendární boxer sledoval i Conor McGregor a ten teď poraženého Japonce vyzval k zápasu!

Exhibiční zápas v boxu byl od samého začátku jasnou záležitostí v režii Mayweathera. Ten se ani moc nesnažil a hned v prvním kole poslal přesnými údery Tenshina třikrát k zemi. Při posledním počítání přiletěl do ringu ručník a bylo po zápase.

 

Dvacetiletý Japonec ve svém koutku plakal a nechápal, co se to dělo a Mayweather si za necelé dvě minuty vydělal v přepočtu přes 200 milionů korun! Když si pak zápas pustil Conor McGregor, nejspíš také dostal chuť si trochu s Tenshinem zaskotačit a na svém twitteru ho vyzval k zápasu.

GALERIE: Conor McGregor chce zápasit s Tenshinem Nasukawou

1
/
5
Zdroj: Twitter
Conor McGregor napsal Tenshinovi Nasukawovi

"Přeji si odjet do Tokia a tam se utkat s Tenshinem v exhibičním MMA zápase. Ještě před začátkem tohoto léta. Naplánujte to prosím. Srdečně zdraví, váš šampion," napsal McGregor a poslal status do světa.

 

Netrvalo dlouho a dvacetiletý Tenshin, který je v Japonsku považován za úspěšného kickboxera a MMA zápasníka, hbitě reagoval. Navíc byl poctěn, že si legenda UFC konečně zapamatovala jeho jméno. McGregor se totiž v minulosti posmíval Mayweatherovi, že bude zápasit s Jackie Chanem (hvězda filmu Křižovatka smrti).


 

"Drahý pane McGregore. Děkuji, že jste si vzpomněl na mé jméno. Jsem poctěn, že vůbec uvažujete o tom, že bychom se utkali. V kategorii do 58 kilogramů v kickboxu bychom se pravděpodobně mohli v blízké budoucnosti střetnout. Hlídejte si váhu a počkejte si na mě," odepsal dvacetiletý Nasukawa, kterému evidentně nakládačka od Mayweathera nestačila.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:00 06:00

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto3)

   09:50

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto GP)

   11:05

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto3)

   12:15

   KITE LIFE (5)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: New England Revolution - Real Salt Lake

   10:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:15

   Cyklomagazín (4)

   11:25

   Běhej Lesy – Boletice

   11:40

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   13:25

   Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

Celý Program