rýsuje se zápas jemu to nestačilo?!

McGregor chce další bitku mimo oktagon! Soupeř už mu odepsal

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Téma:
MMA

Na Silvestra většina populace vítala příchod Nového roku, ale třeba takový boxer Floyd Mayweather stihl ještě před půlnočním přípitkem nařezat Tenshinu Nasukawovi. Souboj, který jednoznačně ovládl legendární boxer sledoval i Conor McGregor a ten teď poraženého Japonce vyzval k zápasu!

Exhibiční zápas v boxu byl od samého začátku jasnou záležitostí v režii Mayweathera. Ten se ani moc nesnažil a hned v prvním kole poslal přesnými údery Tenshina třikrát k zemi. Při posledním počítání přiletěl do ringu ručník a bylo po zápase.

 

Dvacetiletý Japonec ve svém koutku plakal a nechápal, co se to dělo a Mayweather si za necelé dvě minuty vydělal v přepočtu přes 200 milionů korun! Když si pak zápas pustil Conor McGregor, nejspíš také dostal chuť si trochu s Tenshinem zaskotačit a na svém twitteru ho vyzval k zápasu.

GALERIE: Conor McGregor chce zápasit s Tenshinem Nasukawou

1
/
5
Zdroj: Twitter
Conor McGregor napsal Tenshinovi Nasukawovi

"Přeji si odjet do Tokia a tam se utkat s Tenshinem v exhibičním MMA zápase. Ještě před začátkem tohoto léta. Naplánujte to prosím. Srdečně zdraví, váš šampion," napsal McGregor a poslal status do světa.

 

Netrvalo dlouho a dvacetiletý Tenshin, který je v Japonsku považován za úspěšného kickboxera a MMA zápasníka, hbitě reagoval. Navíc byl poctěn, že si legenda UFC konečně zapamatovala jeho jméno. McGregor se totiž v minulosti posmíval Mayweatherovi, že bude zápasit s Jackie Chanem (hvězda filmu Křižovatka smrti).


 

"Drahý pane McGregore. Děkuji, že jste si vzpomněl na mé jméno. Jsem poctěn, že vůbec uvažujete o tom, že bychom se utkali. V kategorii do 58 kilogramů v kickboxu bychom se pravděpodobně mohli v blízké budoucnosti střetnout. Hlídejte si váhu a počkejte si na mě," odepsal dvacetiletý Nasukawa, kterému evidentně nakládačka od Mayweathera nestačila.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Classic match Ligue 1: AS Saint - Etienne - Olympique Lyon

   18:30 20:10
   20:10

   Fotbal: Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Patrick Vieira

   20:30

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   20:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   19:00 20:30
   20:30

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

   21:00

   UFC Reloaded (38)

   21:45

   UFC Countdown: Namajunas vs. Jedrzejczyk

   22:05

   UFC 223: Khabib vs. Iaquinta

   00:35

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

Celý program