nhl Noční zápasy

McDavid pokořil stobodovou hranici, Jersey utnuli černou sérii

Connor McDavid

New Jersey se dočkalo! Trvalo to 15 dnů a sedm zápasů, ale Devils slaví v NHL další výhru. Na ledě Edmontonu zvítězili 6:3. Fantastický zápas viděli fanoušci v Torontu, kde domácí předvedli neskutečnou stíhací jízdu, s Chicagem ale prohráli 4:5. Nikdo z Čechů se neprosadil.

Jersey naposledy vyhrálo na konci února. Od té doby střídaly debakly těsné výsledky. Devils zabrali až proti Edmontonu, který porazili na jeho ledě 6:3. Do vedení se dostali díky
Agostinovi, který doklepl do brány svojí vlastní střelu.

První třetina skončila 2:2, poté už ale úřadovali Devils. Porážku neodvrátil ani Connor McDavid, který si připsal dvě asistence a jako druhý hráč v sezoně pokořil hranici 100 bodů.

Skvělému zápasu a pořádnému drama přihlíželi diváci v Torontu. Chicago rozjelo zápas nejlépe, jak mohlo. Po první třetině vedlo 4:0 a v polovině zápasu zvýšil vedení DeBrincat.

Nic nenasvědčovalo tomu, že to bude boj do posledních vteřin.
Jenže opak byl pravdou. Ve 39. minutě dal gól naděje Johnsson a ve třetí třetině to byla stíhací jízda. Tavaresův gól na 4:5 přišel v čase 58:29, v poslední minutě a půl ale už Maple Leafs srovnat nedokázali.

Zápas mezi Vancouverem a New Yorkem Rangers rozhodlo vyloučení z kraje druhé třetiny. Do té doby se hrálo bez branek, poté šel ale za úder loktem na pět minut na trestnou lavici Kreider.

Canucks sice dokázali dát v přesilovce pouze jeden gól, krátce po jejím konci ale přidali další dva během 11 vteřin a své vedení nepustili. Nakonec Vancouver vyhrál 4:1.

17:20

FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína Záznam kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)

• 14:55 16:15