Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.8. 2015 13:55
král boxerů zaskočil novináře

Zase provokuje. Mayweather trénoval s balíkem peněz v ruce!

Mayweather trénoval s balíkem bankovek
Zdroj: koláž TN.cz
Mayweather trénoval s balíkem bankovek

Nejlepší boxer současnosti Floyd Mayweather junior se znovu postaral o slušný rozruch. Ano, opět kvůli své zálibě vychloubání se svým movitým majetkem. Při otevřeném tréninku před zápasem s André Bertem si vzal do ruky balík paněz a šel boxovat. To vše před zraky přihlížejících novinářů.

 Mayweather po květnové výhře nad Mannym Pacquiaem připravuje na další velkou výzvu – 12. září se král velterové váhy postaví do ringu s André Bertem. I proto uspořádal otevřený trénink, kam pozval i novináře.


A zejména fotografové byli v pohotovosti, nechtěli si nechat ujít žádný z Mayweatherových úderů. To, co ale slavný boxer udělal, nikdo nečekal. Před novináři si vzal do ruky balík bankovek a se slov „potřebuji nějakou inspiraci“ se pustil do tréninku.„Celému světu ukážu, proč jsem nejlepší,“
řekl Mayweather pře zářijovým soubojem. „Vždycky předvádím zápas na jedničku a tento nebude výjimkou. André Berto je mladý a silný bojovník, který je hladový po úspěchu. Teď mám na kontě 48 výher, bude jich ale 49,“ věří si.


Tohle ale nebyl jediný výstřelek, při kterém se 38letý boxer pochlubil svým bohatstvím. Nejlépe placený sportovec planety nedávno pobouřil fotkou, kde má na posteli několik stohů bankovek. K ní přidal popisek: „Takhle se balím na dovolenou.“Mayweather zkrátka ví, jak se postarat o patřičný rozruch.

iSport.cz TN.cz