Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.1. 2019 19:25
To je život Pochlubil se

Mayweather ukázal běžný den: Na NBA tryskáčem a luxusním autem

Floyd Mayweather ukázal, jak vypadá jeho běžný den
Zdroj: Profimedia, Instagram

Floyd Mayweather si může zahrát na strýčka Skrblíka a plavat v dolarech. Aspoň tak se prezentuje na svých sociálních sítích. Naposledy ukázal, jak vypadá jeho běžný den. Na NBA vyrazil soukromým tryskáčem a Rolls-Roycem.

Už je to více než rok a půl, co Floyd Mayweather ukončil kairéru, vyděláno má ale na několik životů dopředu. Na konci minulého roku si odskočil na japonskou exhibici, kde během dvou minut zničil místního vyzyvatele a inkasoval přes 200 milionů korun.


V roce 2014 ho časopis vyhlásil jako sportovce s největším příjmem. Za pouhý jeden rok si přišel na téměř dvě a čtvrt miliardy korun. Stačily mu k tomu dva zápasy, přesněji 72 minut „práce". A tak se není čemu divit, že si žije americký boxer jako v pohádce.


Na instagramu se svým fanouškům pochlubil, jak vypadá jeho běžný den, kdy si vyrazí na zápas NBA. Z domu vyráží luxusním Rolls-Roycem, kterému se samy zavírají dveře, na letiště. Tam přestoupí do soukromého tryskáče.


Kožené sedačky, jídlo, postel. Takovým luxusem musí být radost cestovat. Na letišti přestoupí do auta s umělou oblohou, které ho odveze přímo do haly Clippers, kde ho čeká přímo na palubovce vřelé přivítání. Poté zase do tryskáče a hurá domů.

18

GALERIE: Floyd Mayweather ukázal, jak vypadá jeho běžný den

Zdroj: Instagram

Floyd Mayweather v autě, kterému se samy zavírají dveře

Hodnocení:


Svým fanouškům tak dokázal, že se opravdu nemá špatně. Svým bohatstvím Mayweather ale pouze nehýří. Založil také nadaci Floyda Mayweathera Jr., na kterou každoročně přispívá nemalou částkou.

hp TN.cz