Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Loupež Nešťastné kulatiny

Mayweather slavil narozeniny, zloději mu zatím vykrádali dům!

Floyd Mayweather
Zdroj: Instagram

Dokážete si představit, že by vás okradli o věci za 4 miliony korun a vy jste byli přesto stále šťastní? To stále neporažený boxer Floyd Mayweather, který má zanedlouho navštívit i Prahu, tyto pocity zažil. Během jeho oslavy čtyřicátých narozenin mu lupiči vybílili dům a vzali si i sbírku jeho drahých hodinek. Nejbohatší sportovec světa to však jako velkou tragédii nebere.

"Život je krátký, chci si užít na plno každý den. Jsem moc rád, že jsem narozeniny mohl strávit po boku své rodiny," zní stručně řečená slova Floyda Mayweathera. Není se čemu divit, že ho krádež nevyvedla z míry. Okradli ho přeci "jen o" majetek v hodnotě 4 milionů korun. Hodnota jeho majetku totiž činí více než 10 miliard korun.

 


Zloději se vloupali do honosného Mayweatherova sídla v Los Angeles zadním vchodem. V domě, kde je všechno, co vás jen napadne, zmizel majetek v celkové hodnotě 3,8 milionu korun. Ten neubránil například ani boxerův tygr nebo jinak neoblomná ochranka.

 


Zatímco se pachatelé radovali z dobře provedeného lupu, Floyd Mayweather slavil své čtyřicátiny v luxusní restauraci Roku Sunset v Hollywoodu. Seznam hostů čítal jména slavných celebrit, mezi kterými nechyběl Justin Bieber nebo Mariah Carey. Nechyběla zde ani boxerova rodina.

 

 


Velkolepá oslava boxerových kulatin zahrnovala také návštěvu toho nejlepšího basketbalu, tedy NBA. Mayweather si zašel konkrétně na zápas Los Angeles Lakers, kteří však prohráli se San Antonio Spurs 98:119.

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:20 01:00

   NHL: New York Rangers - Pittsburgh Penguins

   01:00

   Winter Games NZ - Freeski & Snowboard Slopestyle

   01:35

   NHL: Philadelphia Flyers - Washington Capitals

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Philadelphia Flyers - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:00

   Grand Slam of Darts 2019

   00:00

   NBA: Utah Jazz - Brooklyn Nets

   02:00

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - Falco Szombathely

   03:40

   Element (400)

   03:55

   NBA – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks

Celý Program