Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.3. 2017 09:34
Box Změna v programu

Mayweather si udělal z Čechů dobrý den. Přišel až na afterparty!

Floyd Mayweather
Zdroj: Profimedia

V sobotu od 16 hodin odpoledne každý fanoušek boxu napínavě sledoval přílety na ruzyňské letiště. V jednom z letadel měl totiž sedět Floyd Mayweather, slavný, bohatý a kontroverzní boxer, který měl na SES Boxing noci v pražské hale Královka předávat tituly. Jenže se nedělo nic, Mayweather nepřiletěl. Dorazil až na afterparty do centra hlavního města, kde důvod zpoždění vysvětlil.

Měla to být velká událost, ale nakonec to bylo spíš fiasko. Bývalý boxer Floyd Mayweather měl na galavečeru Box Live předávat pás obhájci evropského titulu WBO Štěpánovi Horváthovi. Jenže český boxer včetně diváků čekali jen marně. Mayweather nikde poblíž nebyl. Až po konci finálového boje organizátoři oznámili, že bývalá boxerská hvězda přistála v Praze.

 


Každý se ptal, co se stalo. Mayweather zamířil z letiště rovnou na afterparty, kde se za zpoždění omluvil. "Chtěl bych se omluvit, že jsem se zpozdil, ale měli jsme velký problém s naším letadlem," cituje Floyda Mayweathera Isport.blesk.cz.

 

Neúčast Mayweathera nejvíce mrzela Lukáše Konečného. "Bohužel, on už je v Praze, ale nestíhá to. Všechno je domluvený, zaplacený. Je to ale blbý. Vstupenky byly levný, lidi měli lístky na box, ne na Mayweathera. On oznámil na svém facebooku, že přijede, ale on se na to vykašlal, ať lidi žalují Mayweathera. Strašně mě to štve, je to průšvih. Kdyby tu byl, vše by bylo ještě lepší, nevím, jak to teď jinak zhodnotit," řekl nahněvaně český trenér.

 

 

Americký bývalý boxer slíbil, že se v budoucnu polepší. "Naše celá parta se bude těšit, abychom mohli opět podpořit český box a mladé boxery, aby se dostali zpátky nahoru. A teď bude party," dodal a šlo se pařit.

 

A co na to obhájce evropského titulu? "Kdyby mi ten pás předával, tak je to super, ale nebyl tady no. Svět se nezblázní, ale je mi líto lidí a realizačního týmu, protože jsem viděl tu komunikaci mezi manažery. Oni mají ohromný problém s bezpečnostními podmínkami. Já si myslím, že jak mu v Londýně podpálili to auto, tak má teď trochu strach," řekl Štěpán Horváth.


 

lju TN.cz